Malvin Silden

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1956 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
Raudeberg
Daglig leder
8 566
5 377
2025
Raudeberg
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
8 566
Resultat:
5 377
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Raudeberg
Styreleder
0
565
2025
Raudeberg
Styremedlem
8 566
5 377
2025
Raudeberg
Styremedlem
0
-44
2025
Raudeberg
Styremedlem
10 201
255
2025
Raudeberg
Styremedlem
182 798
10 578
2025
Raudeberg
Styreleder
7 491
2 469
2025
Måløy
Styremedlem
0
3 683
2025
Måløy
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styreleder
Resultat:
565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
8 566
Resultat:
5 377
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-44
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
10 201
Resultat:
255
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
40
Driftsinntekter:
182 798
Resultat:
10 578
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
7 491
Resultat:
2 469
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
3 683
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
100.00 %
0
565
2025
Raudeberg
Eierskap
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Røysa Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
565
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg

Forbindelser

Mann
6 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
5 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
66 211
2 896
2025
Måløy
100.00%
7 491
2 469
2025
Måløy
50.00%
8 566
5 377
2025
Raudeberg
22.07%
0
3 683
2025
Måløy
Verlo AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
66 211
Resultat:
2 896
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Verlo Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 491
Resultat:
2 469
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Stadgroup As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
8 566
Resultat:
5 377
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raudeberg
Verlo Holding As
Prosent:
22.07
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 683
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy