Magnus Torgils Tveiten

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

21 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

21 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
0
2025
Lonevåg
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lonevåg
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Lonevåg
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
0
2025
Lonevåg
Styremedlem
Lonevåg
Styremedlem
Indre Arna
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lonevåg
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Lonevåg
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Poststed:
Indre Arna
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-40 692
2025
Blomsterdalen
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
313 596
165 693
2025
Bergen
0.00 %
9 852
-41 661
2025
Oslo
0.00 %
0
324 253
2025
Fosnavåg
25.00 %
0
0
2025
Lonevåg
0.00 %
610 431
153 725
2025
Oslo
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.62 %
6 848
-32
2025
Lonevåg
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
23.81 %
20 485
1 430
2025
Lonevåg
0.00 %
30 957
-10 609
2025
Arendal
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
1 295 439
883 041
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
228 000
1 462 000
2025
Kverva
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Aker Solutions Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bergen Carbon Solutions As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-40 692
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elmera Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
313 596
Resultat:
165 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Energeia As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Havila Kystruten As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
324 253
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Hosanger Trikotasjefabrikk As
Prosent:
25.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lonevåg
Instabank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
610 431
Resultat:
153 725
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mjøsvågen Landhandleri As
Prosent:
0.62 %
Driftsinntekter:
6 848
Resultat:
-32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lonevåg
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norlender Knitwear AS
Prosent:
23.81 %
Driftsinntekter:
20 485
Resultat:
1 430
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lonevåg
Norse Atlantic Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
30 957
Resultat:
-10 609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Pareto Bank ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 295 439
Resultat:
883 041
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Salmar ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-49
2025
Blomsterdalen
100.00%
0
-135
2025
Oslo
100.00%
0
-6
2025
Oslo
100.00%
180 600
9 679
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 750
2025
Fosnavåg
100.00%
1 775 243
-1 112 939
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 171
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 101
2025
Fosnavåg
100.00%
3 943
145
2025
Rypefjord
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
99.99%
395 047
137
2025
Rypefjord
51.00%
0
-93
2025
Oslo
51.00%
0
-91
2025
Oslo
51.00%
Oslo
51.00%
0
-115
2025
Oslo
51.00%
0
-3
2025
Oslo
51.00%
0
-163
2025
Oslo
51.00%
0
-71
2025
Oslo
51.00%
0
-96
2025
Oslo
51.00%
0
-107
2025
Oslo
51.00%
100
-353
2025
Oslo
51.00%
0
-204
2025
Oslo
51.00%
0
-93
2025
Oslo
27.00%
0
-75
2025
Oslo
19.80%
7 822
-281
2025
Lonevåg
0.06%
9 852
-41 661
2025
Oslo
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Bcs Høyanger As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Energeia Italy Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Norway Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Havila Capella As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Castor As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 750
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Kystruten Operations As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 775 243
Resultat:
-1 112 939
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Polaris As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Pollux As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Hk Crew Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 943
Resultat:
145
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rypefjord
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Hk Crew As
Prosent:
99.99
Driftsinntekter:
395 047
Resultat:
137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rypefjord
Energeia Ålamoen As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-93
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Bolstadmarka As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-91
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Borg As
Prosent:
51.00
Poststed:
Oslo
Energeia Gunnhus As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Hagen Gård As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Mæhlum As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-163
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Marigaard As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-71
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Opsal As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-96
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Øystadmarka As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Seval Skog As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
100
Resultat:
-353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Store Nøkleberg As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Veldre As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-93
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Notodden As
Prosent:
27.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Gifts AS
Prosent:
19.80
Driftsinntekter:
7 822
Resultat:
-281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lonevåg
Energeia As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker