Henning Nordgulen

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-25 269
2025
Bergen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-25 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
500
-29
2025
Asker
Styremedlem
26 657
13 531
2025
Bergen
Styremedlem
0
-11 170
2025
Bergen
Styremedlem
1 575
441
2025
Rolvsøy
Styremedlem
9 119 713
429 814
2025
Bergen
Styremedlem
18 311
-501
2025
Porsgrunn
Styremedlem
0
-33
2025
Rådal
Styreleder
0
387
2025
Rådal
Styreleder
6 576
5 439
2025
Bergen
Styreleder
0
152
2025
Fyllingsdalen
Styremedlem
427 452
-27 324
2025
Lysaker
Styremedlem
0
-1 371
2025
Fana
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
500
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
26 657
Resultat:
13 531
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-11 170
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
35
Driftsinntekter:
1 575
Resultat:
441
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rolvsøy
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
164
Driftsinntekter:
9 119 713
Resultat:
429 814
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
18 311
Resultat:
-501
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
387
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
6 576
Resultat:
5 439
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fyllingsdalen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
58
Driftsinntekter:
427 452
Resultat:
-27 324
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Resultat:
-1 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fana
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
1 000
165 000
2025
Lysaker
100.00 %
0
387
2025
Rådal
Eierskap
Endúr Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
North Hill Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
387
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
5 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
4 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
26 657
13 531
2025
Bergen
100.00%
0
-25 269
2025
Bergen
100.00%
9 119 713
429 814
2025
Bergen
33.33%
500
-29
2025
Asker
33.33%
0
-33
2025
Rådal
4.39%
313 596
165 693
2025
Bergen
3.97%
0
-1 371
2025
Fana
Elmera Energy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 657
Resultat:
13 531
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Elmera Industrial Ownership As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-25 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Fjordkraft AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 119 713
Resultat:
429 814
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ecoheat Holding As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
500
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Livo Bolig As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Elmera Group Asa
Prosent:
4.39
Driftsinntekter:
313 596
Resultat:
165 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
X Gas As
Prosent:
3.97
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fana