Johan Sigmund Ole Olsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-25
2025
Andenes
Daglig leder
0
-30
2025
Andenes
Daglig leder
5 541
-1 107
2025
Andenes
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 541
Resultat:
-1 107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-25
2025
Andenes
Styreleder
0
-30
2025
Andenes
Styreleder
5 541
-1 107
2025
Andenes
Styreleder
Andenes
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 541
Resultat:
-1 107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Andenes
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.11 %
40 765
-42 636
2025
Ørsta
0.01 %
28 224
231 610
2025
Oslo
0.14 %
42 665
27 336
2025
Oslo
0.02 %
9 336
-7 935
2025
Oslo
100.00 %
5 541
-1 107
2025
Andenes
0.02 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Arctic Bioscience As
Prosent:
0.11 %
Driftsinntekter:
40 765
Resultat:
-42 636
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Dno Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
28 224
Resultat:
231 610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Insr Asa
Prosent:
0.14 %
Driftsinntekter:
42 665
Resultat:
27 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Mining ASA
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
9 336
Resultat:
-7 935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Oso Maritim AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
5 541
Resultat:
-1 107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Egil Sørheim's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Johan Sigmund Ole Olsen's roller
Varamedlem
0
-25
2025
Daglig leder, Styreleder
Pentti Gøsta Julius Molander's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Johan Sigmund Ole Olsen's roller
Styremedlem
0
-25
2025
Daglig leder, Styreleder
Varamedlem
0
-30
2025
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Egil's rolle:
Varamedlem
Johan's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Pentti's rolle:
Styremedlem
Johan's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Pentti's rolle:
Varamedlem
Johan's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
3 809 000
2025
Lysaker
100.00%
1 767
-1 141
2025
Lysaker
100.00%
0
528 710
2025
Lysaker
100.00%
-1 314
-1 258
2025
Oslo
100.00%
1 858
-3 247
2025
Ørsta
100.00%
0
-17
2025
Ørsta
100.00%
0
-14
2025
Ørsta
100.00%
964
-2 530
2025
Oslo
100.00%
0
1 001
2025
Oslo
100.00%
0
27
2025
Bømlo
100.00%
0
-9 461
2025
Bømlo
100.00%
0
-25 952
2025
Bømlo
100.00%
4 774
-430 462
2025
Naustdal
100.00%
92 520
16 138
2025
Nøtterøy
100.00%
0
-3
2025
Oslo
100.00%
65 668
4 218
2025
Fosnavåg
100.00%
178 337
-708
2025
Fosnavåg
100.00%
52 479
54 986
2025
Fosnavåg
100.00%
0
-239
2025
Fosnavåg
100.00%
19 763
611
2025
Fosnavåg
100.00%
0
-21
2025
Fosnavåg
100.00%
0
-251
2025
Fosnavåg
100.00%
0
-77
2025
Lysaker
100.00%
21 509
9 257
2025
Lysaker
100.00%
0
-30
2025
Andenes
100.00%
0
-442
2025
Oslo
100.00%
0
-49
2025
Oslo
100.00%
0
-17
2025
Ørsta
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
91.08%
0
-86
2025
Bømlo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
69.77%
0
-25
2025
Andenes
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
149 076
6 833
2025
Bømlo
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
30.00%
2 957
815
2025
Molde
18.14%
1 282
42
2025
Rødøy
7.85%
0
-131
2025
Bømlo
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
6.07%
3 664
-3 959
2025
Oslo
4.97%
42 665
27 336
2025
Oslo
4.33%
4 708
-20 310
2025
Oslo
3.98%
2 245
-10 523
2025
Moss
3.12%
86
-81
2025
Ålesund
2.86%
63 793
-30 521
2025
Oslo
2.79%
29 341
-33 284
2025
Oslo
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
1.96%
4 863
-68 014
2025
Oslo
1.60%
6 297
-20 291
2025
Oslo
1.39%
84 556
-24 267
2025
Oslo
1.10%
3 795
10 163
2025
Tromsø
0.99%
7 752
3 879
2025
Ulsteinvik
0.94%
36 640
-76 851
2025
Oslo
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.46%
15 700
-5 500
2025
Lysaker
0.41%
13 983
23 770
2024
Hønefoss
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.22%
400
1 627 200
2025
Oslo
0.21%
376 207
175 087
2025
Arendal
0.20%
0
0
2025
Lysaker
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
0.11%
620 891
8 867
2025
Trondheim
0.09%
169 612
149 907
2025
Oslo
0.06%
0
1 161 300
2025
Oslo
0.04%
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.04%
0
25 900
2025
Bømlo
0.01%
9 336
-7 935
2025
Oslo
0.00%
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00%
77572
0.00%
1 000
165 000
2025
Lysaker
0.00%
293 303
-3 278
2025
Fosnavåg
Aker Capital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 809 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Capital Spv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 767
Resultat:
-1 141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
528 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aquila Holdings Investment As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
-1 314
Resultat:
-1 258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Arctic Algae As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 858
Resultat:
-3 247
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Arctic Biopharma As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Arctic Nutrition As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Axxis Multi Client As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
964
Resultat:
-2 530
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Axxis Production As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 001
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eidesvik Neptun Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Eidesvik Offshore Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-9 461
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Eidesvik Shipping Investments As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-25 952
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Engebø Rutile And Garnet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 774
Resultat:
-430 462
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Naustdal
Fjord Defence As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
92 520
Resultat:
16 138
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nøtterøy
Fjord Defence Group As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Havila Charisma As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 668
Resultat:
4 218
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Chartering As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
178 337
Resultat:
-708
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Harmony As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
52 479
Resultat:
54 986
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Jupiter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-239
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
19 763
Resultat:
611
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Offshore As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Venus As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Intellectual Property Holdings AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ln-xax Air As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 509
Resultat:
9 257
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Lofoten Og Vesterålen Petroleum As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Nordic Quartz As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-442
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Titanium As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Romega As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ørsta
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hordaland Maritime Miljøselskap As
Prosent:
91.08
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-86
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Det Nordnorske Oljeselskap As
Prosent:
69.77
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Eidesvik Seven Chartering As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
149 076
Resultat:
6 833
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Akerhallen AS
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
2 957
Resultat:
815
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Rødøy Utleiebygg As
Prosent:
18.14
Driftsinntekter:
1 282
Resultat:
42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rødøy
Langevåg I Vekst As
Prosent:
7.85
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Journey Technologies As
Prosent:
6.07
Driftsinntekter:
3 664
Resultat:
-3 959
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Insr Asa
Prosent:
4.97
Driftsinntekter:
42 665
Resultat:
27 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Otivio AS
Prosent:
4.33
Driftsinntekter:
4 708
Resultat:
-20 310
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gentian Diagnostics Asa
Prosent:
3.98
Driftsinntekter:
2 245
Resultat:
-10 523
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Hareid Fastlandsamband AS
Prosent:
3.12
Driftsinntekter:
86
Resultat:
-81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Ace Digital As
Prosent:
2.86
Driftsinntekter:
63 793
Resultat:
-30 521
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vergence As
Prosent:
2.79
Driftsinntekter:
29 341
Resultat:
-33 284
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Fjord Defence Group Asa
Prosent:
1.96
Driftsinntekter:
4 863
Resultat:
-68 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lokotech Group As
Prosent:
1.60
Driftsinntekter:
6 297
Resultat:
-20 291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Oliasoft As
Prosent:
1.39
Driftsinntekter:
84 556
Resultat:
-24 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Arcticzymes Technologies Asa
Prosent:
1.10
Driftsinntekter:
3 795
Resultat:
10 163
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Norms Shipholding As
Prosent:
0.99
Driftsinntekter:
7 752
Resultat:
3 879
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulsteinvik
Manta Technologies As
Prosent:
0.94
Driftsinntekter:
36 640
Resultat:
-76 851
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker Biomarine Asa
Prosent:
0.46
Driftsinntekter:
15 700
Resultat:
-5 500
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Smartcraft Asa
Prosent:
0.41
Driftsinntekter:
13 983
Resultat:
23 770
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hønefoss
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Eiendomsspar AS
Prosent:
0.22
Driftsinntekter:
400
Resultat:
1 627 200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Arendals Fossekompani ASA
Prosent:
0.21
Driftsinntekter:
376 207
Resultat:
175 087
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Morrow Bank Asa
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Nordic Semiconductor ASA
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
620 891
Resultat:
8 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Norda Asa
Prosent:
0.09
Driftsinntekter:
169 612
Resultat:
149 907
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Victoria Eiendom AS
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 161 300
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Eidesvik Offshore ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
25 900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bømlo
Nordic Mining ASA
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
9 336
Resultat:
-7 935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Ecoteq Energy Asa
Prosent:
0.00
Poststed:
77572
Endúr Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Havila Shipping ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
293 303
Resultat:
-3 278
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg