Kristian Monsen Røkke

Ikon av en person
Mann ( f. 1983 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1983 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
72
-1 347
2025
Rognan
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
72
Resultat:
-1 347
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rognan
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
349
2025
Vettre
Styreleder
0
48 601
2025
Vettre
Styremedlem
13 707
2 549 682
2025
Lysaker
Styremedlem
0
2 818 453
2025
Lysaker
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
349
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vettre
Tittel:
Styreleder
Resultat:
48 601
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vettre
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
13 707
Resultat:
2 549 682
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
2 818 453
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
349
2025
Vettre
100.00 %
0
48 601
2025
Vettre
Eierskap
Riverrun Capital Management As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
349
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vettre
Riverrun Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
48 601
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vettre

Forbindelser

Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
59 124
17 835
2025
Lysaker
100.00%
0
3 809 000
2025
Lysaker
100.00%
1 767
-1 141
2025
Lysaker
100.00%
0
528 710
2025
Lysaker
100.00%
0
-77
2025
Lysaker
100.00%
21 509
9 257
2025
Lysaker
100.00%
0
-27 667
2025
Lysaker
68.18%
0
2 190 000
2025
Lysaker
30.00%
2 957
815
2025
Molde
1.98%
0
2 818 453
2025
Lysaker
0.53%
5 000
76 000
2025
Lysaker
Akastor As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
59 124
Resultat:
17 835
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Capital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 809 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Capital Spv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 767
Resultat:
-1 141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
528 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Intellectual Property Holdings AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ln-xax Air As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 509
Resultat:
9 257
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Mercury Holdco As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27 667
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker ASA
Prosent:
68.18
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Akerhallen AS
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
2 957
Resultat:
815
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Trg Holding AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 818 453
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Akastor Asa
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
5 000
Resultat:
76 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker