Steinar Ulven

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

13 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1960 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

13 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
1 389
-92
2025
Moelv
Styremedlem
11 751
-583
2025
Hamar
Styremedlem
971
-168
2025
Hamar
Styremedlem
0
-6
2025
Hamar
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 389
Resultat:
-92
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moelv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
11 751
Resultat:
-583
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
971
Resultat:
-168
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.04 %
1 936
-16 470
2025
Oslo
0.00 %
75
33 691
2025
Oslo
0.01 %
0
-15 690
2025
Oslo
0.00 %
313 596
165 693
2025
Bergen
0.01 %
525
-37 606
2025
Oslo
0.01 %
35 570
37 059
2025
Fosnavåg
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.01 %
0
-11 216
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
3.89 %
11 751
-583
2025
Hamar
1.92 %
971
-168
2025
Hamar
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
Eierskap
Aega As
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
1 936
Resultat:
-16 470
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Arribatec Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
75
Resultat:
33 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Circio Holding Asa
Prosent:
0.01 %
Resultat:
-15 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elmera Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
313 596
Resultat:
165 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Eqva Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
525
Resultat:
-37 606
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hav Group Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
35 570
Resultat:
37 059
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Nordic Financials Asa
Prosent:
0.01 %
Resultat:
-11 216
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stupetårnet Eiendomsutleie As
Prosent:
3.89 %
Driftsinntekter:
11 751
Resultat:
-583
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Stupetårnet Sentrum As
Prosent:
1.92 %
Driftsinntekter:
971
Resultat:
-168
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
28
2025
Oslo
100.00%
2 038
-10 226
2025
Oslo
100.00%
0
0
2025
Øystese
100.00%
1
3
2025
Oslo
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
0
-6
2025
Hamar
58.00%
3 379
209
2025
Brumunddal
51.00%
971
-168
2025
Hamar
48.00%
279
-75
2025
Nes På Hedmarken
Aega Capital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
28
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aega Solar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 038
Resultat:
-10 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norita One As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øystese
Norita Two As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1
Resultat:
3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Stupetårnet Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Lb Tømrermester As
Prosent:
58.00
Driftsinntekter:
3 379
Resultat:
209
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brumunddal
Stupetårnet Sentrum As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
971
Resultat:
-168
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Tingnes Utvikling As
Prosent:
48.00
Driftsinntekter:
279
Resultat:
-75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nes På Hedmarken