Anders Tinius Ruzicka

Ikon av en person
Mann ( f. 1998 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1998 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
744
81
2023
Oslo
Styremedlem
0
-5
2025
Nesbru
Styremedlem
3
13 826
2025
Nesbru
Styremedlem
3 122
2 796
2025
Nesbru
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
744
Resultat:
81
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3
Resultat:
13 826
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
3 122
Resultat:
2 796
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
-5
2025
Nesbru
0.00 %
85 502
145 949
2025
Oslo
Eierskap
Macati As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Selvaag Bolig Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
85 502
Resultat:
145 949
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

+
Mann
3 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
3 122
2 796
2025
Nesbru
33.33%
3
13 826
2025
Nesbru
3.50%
234
-2 696
2025
Oslo
3.00%
3 387
-2 355
2025
Oslo
1.63%
0
19 496
2025
Oslo
1.05%
0
104 483
2025
Oslo
0.59%
0
-14 238
2025
Oslo
0.59%
13 343
-12 148
2025
Oslo
0.23%
71 487
50 979
2025
Bergen
0.10%
-1 163
-4 348
2025
Oslo
0.00%
1 798
-7 094
2025
Oslo
0.00%
9 852
-41 661
2025
Oslo
Ventotene Røa As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 122
Resultat:
2 796
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Ventotene Holding AS
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
3
Resultat:
13 826
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Millskvartalet As
Prosent:
3.50
Driftsinntekter:
234
Resultat:
-2 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gullaug Utvikling As
Prosent:
3.00
Driftsinntekter:
3 387
Resultat:
-2 355
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Grenseveien Undervisningsbygg As
Prosent:
1.63
Driftsinntekter:
0
Resultat:
19 496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Icon Capital Vii As
Prosent:
1.05
Driftsinntekter:
0
Resultat:
104 483
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Icon Capital Viii As
Prosent:
0.59
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14 238
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Turnstone Private Equity Fund I As
Prosent:
0.59
Driftsinntekter:
13 343
Resultat:
-12 148
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Argentum 2023 As
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
71 487
Resultat:
50 979
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Turnstone Private Equity Fund Ii As
Prosent:
0.10
Driftsinntekter:
-1 163
Resultat:
-4 348
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eam Solar As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
1 798
Resultat:
-7 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo