Celine Clausen

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1996 )
Ikon av en person

0 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1996 )
Ikon av en person

0 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
10.00 %
0
2 222
2025
Rådal
Eierskap
Cedrik As
Prosent:
10.00 %
Resultat:
2 222
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-74
2025
Oslo
16.71%
28 130
-89 126
2025
Stavanger
16.05%
2 574
-30 552
2025
Oslo
12.06%
5 007
-12 267
2025
Oslo
11.34%
4 728
-10 161
2025
Oslo
10.81%
0
-194 853
2025
Stavanger
9.78%
54 046
-20 403
2025
Ålesund
9.71%
192 862
-125 934
2025
Molde
9.37%
41 087
-8 647
2025
Kråkerøy
8.58%
35 891
-25 228
2025
Oslo
6.09%
8 203
-18 315
2025
Bergen
5.35%
4 162
-15 133
2025
Florø
4.87%
0
-10 553
2025
Rådal
3.10%
21 059
-13 569
2025
Oslo
1.31%
0
-18 501
2025
Bergen
1.28%
897
-8 083
2025
Østerås
1.23%
0
-10 570
2025
Bergen
0.00%
839
-42 468
2025
Oslo
Tm Technologies As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-74
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Remora Robotics As
Prosent:
16.71
Driftsinntekter:
28 130
Resultat:
-89 126
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Pascal Technologies As
Prosent:
16.05
Driftsinntekter:
2 574
Resultat:
-30 552
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tequs As
Prosent:
12.06
Driftsinntekter:
5 007
Resultat:
-12 267
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Reduzer As
Prosent:
11.34
Driftsinntekter:
4 728
Resultat:
-10 161
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Charging As
Prosent:
10.81
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-194 853
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Osc As
Prosent:
9.78
Driftsinntekter:
54 046
Resultat:
-20 403
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Nofence As
Prosent:
9.71
Driftsinntekter:
192 862
Resultat:
-125 934
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Lca.no As
Prosent:
9.37
Driftsinntekter:
41 087
Resultat:
-8 647
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kråkerøy
Glint Solar As
Prosent:
8.58
Driftsinntekter:
35 891
Resultat:
-25 228
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
7analytics As
Prosent:
6.09
Driftsinntekter:
8 203
Resultat:
-18 315
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Enerin As
Prosent:
5.35
Driftsinntekter:
4 162
Resultat:
-15 133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Florø
Defibrio As
Prosent:
4.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10 553
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rådal
Photoncycle As
Prosent:
3.10
Driftsinntekter:
21 059
Resultat:
-13 569
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Momentum Ii As
Prosent:
1.31
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-18 501
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Inherit Carbon Solutions As
Prosent:
1.28
Driftsinntekter:
897
Resultat:
-8 083
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Momentum Iii As
Prosent:
1.23
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10 570
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo