Kjetil Vang

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
5 535
2025
Inderøy
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
5 535
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
1 499
1
2025
Steinkjer
Styreleder
0
5 535
2025
Inderøy
Styremedlem
189
9
2025
Verdal
Styremedlem
271
20
2025
Verdal
Styremedlem
3 372
136
2025
Inderøy
Styreleder
0
9 490
2025
Inderøy
Styreleder
141 207
13 509
2025
Inderøy
Styremedlem
0
5 722
2025
Inderøy
Styremedlem
3 944
152
2025
Inderøy
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 499
Resultat:
1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Tittel:
Styreleder
Resultat:
5 535
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
189
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
271
Resultat:
20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
3 372
Resultat:
136
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styreleder
Resultat:
9 490
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
81
Driftsinntekter:
141 207
Resultat:
13 509
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
5 722
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
3 944
Resultat:
152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-4 659
2025
Vettre
100.00 %
0
5 535
2025
Inderøy
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.00 %
174 000
-22 000
2025
Oslo
0.00 %
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
Eierskap
Green Minerals As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-4 659
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vettre
Kjetil Vang Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
5 535
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tgs Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
174 000
Resultat:
-22 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
3 372
136
2025
Inderøy
100.00%
141 207
13 509
2025
Inderøy
100.00%
3 944
152
2025
Inderøy
50.00%
0
9 490
2025
Inderøy
30.00%
25 553
-4 030
2025
Verdal
T.n. Vangs Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 372
Resultat:
136
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
T.n. Vangs Mek. Verksted AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
141 207
Resultat:
13 509
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Vangs International As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 944
Resultat:
152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
T.N. Vangs Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
9 490
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Inderøy
Trailer Systems As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
25 553
Resultat:
-4 030
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal