Henning Solberg

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Hetlevik
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Hetlevik
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
Hauglandshella
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Poststed:
Hauglandshella
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-40 692
2025
Blomsterdalen
100.00 %
274
97
2025
Raufoss
50.00 %
947
-800
2025
Raufoss
Eierskap
Bergen Carbon Solutions As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-40 692
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Systemnet Networks As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
274
Resultat:
97
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raufoss
Vestre Grøtthaug As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
947
Resultat:
-800
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Raufoss

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Alf Ove Fossdal's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Henning Solberg's roller
Varamedlem
Varamedlem
Mann
1 forbindelser
-
Jan Inge Nilsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Henning Solberg's roller
Styremedlem
Varamedlem
Mann
1 forbindelser
-
Kjell Rutledal's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Henning Solberg's roller
Varamedlem
Varamedlem
Mann
1 forbindelser
-
Steinar Hugo Tangen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Henning Solberg's roller
Styreleder
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Alf's rolle:
Varamedlem
Henning's rolle:
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jan's rolle:
Styremedlem
Henning's rolle:
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kjell's rolle:
Varamedlem
Henning's rolle:
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Steinar's rolle:
Styreleder
Henning's rolle:
Varamedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-49
2025
Blomsterdalen
100.00%
1 864
-8 540
2025
Høvik
39.40%
131
-37 716
2025
Gjøvik
33.33%
148
16
2025
Flå
0.01%
0
-181
2025
Høvik
Bcs Høyanger As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Senseloop As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 864
Resultat:
-8 540
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høvik
Ixt As
Prosent:
39.40
Driftsinntekter:
131
Resultat:
-37 716
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gjøvik
Norse Valley As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
148
Resultat:
16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Flå
Senseloop Holding As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-181
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høvik