Joachim Graff

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-104
2025
Ski
Daglig leder
586
-434
2025
Ski
Daglig leder
207
497
2025
Ski
Daglig leder
3 745
622
2025
Ski
Daglig leder
8 441
2 098
2025
Ski
Daglig leder
3 962
722
2025
Ski
Daglig leder
3 440
1 061
2025
Ski
Daglig leder
670
-8 175
2025
Ski
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
586
Resultat:
-434
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
207
Resultat:
497
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
3 745
Resultat:
622
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
8 441
Resultat:
2 098
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
3 962
Resultat:
722
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
3 440
Resultat:
1 061
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
670
Resultat:
-8 175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-104
2025
Ski
Styreleder
0
-21
2025
Ski
Styremedlem
207
497
2025
Ski
Styremedlem
767
52
2025
Ski
Styremedlem
670
-8 175
2025
Ski
Styremedlem
1 683
-145
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
207
Resultat:
497
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
767
Resultat:
52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
670
Resultat:
-8 175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 683
Resultat:
-145
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-104
2025
Ski
100.00 %
0
-21
2025
Ski
50.00 %
767
52
2025
Ski
Eierskap
Eplehageutvikling As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Future Option As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Ski Fotterapi As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
767
Resultat:
52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski

Forbindelser

+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
5 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
60
2025
Ski
70.00%
37 650
1 562
2025
Ski
60.00%
586
-434
2025
Ski
9.90%
670
-8 175
2025
Ski
Future Option Datter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
60
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Follo Boligutvikling As
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
37 650
Resultat:
1 562
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Follo Boliginvest As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
586
Resultat:
-434
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Vinkl Bolig As
Prosent:
9.90
Driftsinntekter:
670
Resultat:
-8 175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski