Eirik Ronold Mathisen

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
17 147
2025
Stavanger
Styremedlem
0
-11
2025
Stavanger
Styreleder
0
5
2025
Stavanger
Styreleder
Stavanger
Styreleder
0
255
2025
Stavanger
Styreleder
149 518
3 802
2025
Tananger
Styreleder
0
-9
2025
Kristiansund N
Styremedlem
0
19
2025
Bryne
Styremedlem
109 816
15 759
2025
Bryne
Styremedlem
437 659
35 957
2025
Bryne
Styremedlem
0
22 000
2025
Bryne
Styreleder
0
72 500
2025
Florø
Styreleder
271 304
69 126
2025
Florø
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
17 147
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
255
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
84
Driftsinntekter:
149 518
Resultat:
3 802
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
17
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansund N
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
51
Driftsinntekter:
109 816
Resultat:
15 759
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
111
Driftsinntekter:
437 659
Resultat:
35 957
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
22 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Tittel:
Styreleder
Resultat:
72 500
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Florø
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
105
Driftsinntekter:
271 304
Resultat:
69 126
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Florø
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
5
2025
Stavanger
100.00 %
0
255
2025
Stavanger
0.00 %
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
Eierskap
Amorie As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eiroma As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
255
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
3 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-11
2025
Stavanger
100.00%
0
-1 339
2025
Stavanger
100.00%
0
-11
2025
Stavanger
100.00%
0
-11
2025
Stavanger
100.00%
0
-11
2025
Stavanger
90.98%
0
17 147
2025
Stavanger
90.32%
149 518
3 802
2025
Tananger
90.10%
0
9 211
2025
Stavanger
87.00%
0
-326
2025
Stavanger
86.98%
13 713
-38 895
2025
Stavanger
85.62%
44 997
7 406
2025
Bodø
65.81%
0
5 677
2025
Bryne
61.40%
0
22 000
2025
Bryne
56.40%
0
59 649
2025
Stavanger
56.22%
32 227
-1 502
2025
Sandnes
51.94%
0
-4 369
2025
Stavanger
50.00%
0
0
2025
Sandnes
50.00%
0
3 880
2025
Sandnes
49.19%
3 816
2 290
2025
Varhaug
40.98%
0
89
2025
Stavanger
36.00%
0
-12
2025
Stavanger
35.96%
911
191 379
2025
Stavanger
31.18%
0
19
2025
Bryne
19.35%
12 933
1 296
2025
Sandnes
18.00%
600
4 314
2025
Stavanger
17.46%
0
-19
2025
Stavanger
10.00%
321
-309
2025
Sandnes
9.09%
47 506
34
2025
Stavanger
6.72%
13 657
1 365
2025
Lysaker
5.56%
9 372
1 085
2025
Stavanger
3.35%
2 392
-7 347
2025
Stavanger
2.03%
8 200
670
2025
Oslo
1.98%
13 071
1 831
2025
Vinterbro
1.96%
0
1 839
2025
Oslo
1.79%
0
14
2025
Oslo
1.56%
0
156
2025
Oslo
1.33%
115 583
109 312
2025
Stavanger
1.28%
0
-101
2025
Oslo
1.24%
0
0
2025
Oslo
1.17%
0
-15 774
2024
Oslo
1.16%
0
-34
2025
Oslo
1.10%
0
-5
2025
Oslo
0.98%
0
23 221
2025
Oslo
0.89%
0
100
2025
Oslo
0.86%
96 361
-1 964
2025
Oslo
0.65%
139 995
-22 850
2025
Oslo
0.61%
0
7
2025
Oslo
0.34%
0
982
2025
Oslo
0.21%
141 895
137 872
2025
Stavanger
Aeonian 33 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Aeonian 35 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 339
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Aeonian 39 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Aeonian 40 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Aeonian 41 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Aeonian 36 As
Prosent:
90.98
Driftsinntekter:
0
Resultat:
17 147
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Incon As
Prosent:
90.32
Driftsinntekter:
149 518
Resultat:
3 802
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Fraktal Holding As
Prosent:
90.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
9 211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Fast Food Lab As
Prosent:
87.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-326
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Kanelsnurren Holding As
Prosent:
86.98
Driftsinntekter:
13 713
Resultat:
-38 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Dialog Exe As
Prosent:
85.62
Driftsinntekter:
44 997
Resultat:
7 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Aeonian 29 As
Prosent:
65.81
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 677
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Nordic Steel Group As
Prosent:
61.40
Driftsinntekter:
0
Resultat:
22 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Bon Dep Holding As
Prosent:
56.40
Driftsinntekter:
0
Resultat:
59 649
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Flow Retail As
Prosent:
56.22
Driftsinntekter:
32 227
Resultat:
-1 502
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Munu Holding As
Prosent:
51.94
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4 369
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Takumi Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Takumi Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 880
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Hå Element Eiendom As
Prosent:
49.19
Driftsinntekter:
3 816
Resultat:
2 290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Varhaug
Amitec Holding As
Prosent:
40.98
Driftsinntekter:
0
Resultat:
89
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Addvant As
Prosent:
36.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Presens As
Prosent:
35.96
Driftsinntekter:
911
Resultat:
191 379
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Jæren Overflate Invest As
Prosent:
31.18
Driftsinntekter:
0
Resultat:
19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Digilean As
Prosent:
19.35
Driftsinntekter:
12 933
Resultat:
1 296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Addvant Partner As
Prosent:
18.00
Driftsinntekter:
600
Resultat:
4 314
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Azs As
Prosent:
17.46
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Nuto As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
321
Resultat:
-309
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Tou Scene AS
Prosent:
9.09
Driftsinntekter:
47 506
Resultat:
34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Enin As
Prosent:
6.72
Driftsinntekter:
13 657
Resultat:
1 365
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ecteras As
Prosent:
5.56
Driftsinntekter:
9 372
Resultat:
1 085
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Pickr As
Prosent:
3.35
Driftsinntekter:
2 392
Resultat:
-7 347
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Zendera As
Prosent:
2.03
Driftsinntekter:
8 200
Resultat:
670
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dokflyt As
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
13 071
Resultat:
1 831
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinterbro
Digg Holding As
Prosent:
1.96
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 839
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Blid Holding As
Prosent:
1.79
Driftsinntekter:
0
Resultat:
14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Swash Holding As
Prosent:
1.56
Driftsinntekter:
0
Resultat:
156
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Verket Investering AS
Prosent:
1.33
Driftsinntekter:
115 583
Resultat:
109 312
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Jubel Eventyr Holding As
Prosent:
1.28
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Olio Holding As
Prosent:
1.24
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Billy Holdco As
Prosent:
1.17
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15 774
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Verd Holding As
Prosent:
1.16
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Burgerheim Holding As
Prosent:
1.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rebil Holding As
Prosent:
0.98
Driftsinntekter:
0
Resultat:
23 221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vet Holdco As
Prosent:
0.89
Driftsinntekter:
0
Resultat:
100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Squeeze As
Prosent:
0.86
Driftsinntekter:
96 361
Resultat:
-1 964
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dr.dropin As
Prosent:
0.65
Driftsinntekter:
139 995
Resultat:
-22 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Randi Holding As
Prosent:
0.61
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kin Holdco As
Prosent:
0.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
982
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Engøy No.9 As
Prosent:
0.21
Driftsinntekter:
141 895
Resultat:
137 872
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger