Anders Brenden Graadal

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Røros
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Røros
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
8 461 000
2 602 000
2025
Oslo
0.00 %
753 009
71 524
2025
Spikkestad
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
0
-534
2025
Bergen
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.02 %
24 336
-3 094
2025
Røros
0.00 %
2
68 528
2025
Skudeneshavn
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Elkem Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 461 000
Resultat:
2 602 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Elopak Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
753 009
Resultat:
71 524
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Spikkestad
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Odfjell Se
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ren Røros As
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
24 336
Resultat:
-3 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Solstad Offshore Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2
Resultat:
68 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skudeneshavn
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Edvin Grådal's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anders Brenden Graadal's roller
Styreleder
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Edvin's rolle:
Styreleder
Anders's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-101
2025
Røros
100.00%
16 388
164 473
2025
Bergen
100.00%
392 766
138 850
2025
Bergen
100.00%
106 427
26 537
2025
Bergen
100.00%
1 269
-33
2025
Bergen
100.00%
0
-6 230
2025
Bergen
100.00%
742 948
-41 721
2025
Bergen
100.00%
163
1 932
2025
Bergen
100.00%
1 061 103
-362
2025
Bergen
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
49 349
-4 579
2025
Røros
100.00%
1 691
1 036
2025
Røros
100.00%
35 599
1 027
2025
Røros
100.00%
106 342
54 248
2025
Røros
100.00%
1 054
-657
2025
Røros
100.00%
61 819
968
2025
Røros
94.00%
103
-200
2025
Bergen
50.00%
5 058
-550
2025
Røros
50.00%
0
-254
2025
Trondheim
45.00%
1 308
175
2025
Bergen
42.57%
18 833
142
2025
Røros
34.00%
0
-106
2025
Røros
33.33%
0
0
2024
Røros
21.93%
0
-3 737
2025
Røros
19.44%
11 555
651
2025
Røros
13.16%
0
408
2025
Trondheim
11.56%
17 934
727
2025
Fannrem
9.49%
11 462
9
2025
Røros
5.88%
2 672
0
2025
Kristiansund N
5.14%
1 476
-7 197
2025
Trondheim
1.72%
1 455
116
2025
Røros
0.73%
0
-534
2025
Bergen
0.51%
95 350
1 394
2025
Oslo
0.23%
112 150
3 961
2025
Bergen
0.22%
24 336
-3 094
2025
Røros
0.15%
192 465
-3 962
2025
Røros
Gjøsvikmoen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Norfra Shipping AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 388
Resultat:
164 473
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
392 766
Resultat:
138 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
106 427
Resultat:
26 537
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 269
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Insurance & Properties AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Management AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
742 948
Resultat:
-41 721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Maritime Services AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
163
Resultat:
1 932
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 061 103
Resultat:
-362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ren Røros Digital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
49 349
Resultat:
-4 579
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 691
Resultat:
1 036
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros El-Service As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
35 599
Resultat:
1 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Ren Røros Strøm As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
106 342
Resultat:
54 248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Reneo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 054
Resultat:
-657
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Viermie As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
61 819
Resultat:
968
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Odfjell Chemical Tankers Iii As
Prosent:
94.00
Driftsinntekter:
103
Resultat:
-200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Gjøsvika As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
5 058
Resultat:
-550
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Gjøsvika Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-254
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Odfjell Hakata Maritime As
Prosent:
45.00
Driftsinntekter:
1 308
Resultat:
175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Røros Elektrohandel As
Prosent:
42.57
Driftsinntekter:
18 833
Resultat:
142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Aventus Green Technology As
Prosent:
34.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-106
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Folkehøgskole Eiendom As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Røros
Røros Vekst As
Prosent:
21.93
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 737
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Verket Røros As
Prosent:
19.44
Driftsinntekter:
11 555
Resultat:
651
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Siva Fjellregionen Eiendom As
Prosent:
13.16
Driftsinntekter:
0
Resultat:
408
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Midtnorsk Opplæring As
Prosent:
11.56
Driftsinntekter:
17 934
Resultat:
727
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem
Rørosregionen Næringshage As
Prosent:
9.49
Driftsinntekter:
11 462
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Elmat As
Prosent:
5.88
Driftsinntekter:
2 672
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansund N
Elekt As
Prosent:
5.14
Driftsinntekter:
1 476
Resultat:
-7 197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Røros Golfpark As
Prosent:
1.72
Driftsinntekter:
1 455
Resultat:
116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Odfjell Se
Prosent:
0.73
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Elkonor AS
Prosent:
0.51
Driftsinntekter:
95 350
Resultat:
1 394
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ren As
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
112 150
Resultat:
3 961
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ren Røros As
Prosent:
0.22
Driftsinntekter:
24 336
Resultat:
-3 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Slakteri As
Prosent:
0.15
Driftsinntekter:
192 465
Resultat:
-3 962
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros