Andréa Marie Høiseth Hole

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1980 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1980 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
964
2025
Hagan
Styremedlem
779
-341
2025
Meråker
Styremedlem
0
2 986
2025
Meråker
Styremedlem
2 400
646
2025
Meråker
Styremedlem
18 085
941
2025
Hegra
Styremedlem
120
74
2025
Stjørdal
Styremedlem
130 260
19 763
2025
Stjørdal
Styreleder
Hagan
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
964
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
779
Resultat:
-341
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meråker
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
2 986
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meråker
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 400
Resultat:
646
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meråker
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
18 085
Resultat:
941
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hegra
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
120
Resultat:
74
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stjørdal
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
78
Driftsinntekter:
130 260
Resultat:
19 763
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stjørdal
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Hagan
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
964
2025
Hagan
Eierskap
Amh-holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
964
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hagan

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 978
2 463
2025
Meråker
100.00%
779
-341
2025
Meråker
100.00%
2 400
646
2025
Meråker
100.00%
600
315
2025
Stjørdal
100.00%
18 085
941
2025
Hegra
100.00%
0
-64
2025
Meråker
100.00%
120
74
2025
Stjørdal
100.00%
130 260
19 763
2025
Stjørdal
66.67%
1 129
-75
2025
Meråker
50.00%
6 011
10
2025
Stjørdal
33.40%
0
-935
2025
Meråker
33.33%
0
2 986
2025
Meråker
0.49%
0
-180
2025
Trondheim
Hognesaunet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 978
Resultat:
2 463
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meråker
Høiseth Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
779
Resultat:
-341
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meråker
Kam Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 400
Resultat:
646
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meråker
Kilnesgården Stjørdal As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
600
Resultat:
315
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stjørdal
Meråker Betong As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 085
Resultat:
941
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hegra
Ogndalsvegen 117 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meråker
Stokmoveien 8 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
120
Resultat:
74
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stjørdal
Ta Lappen Stjørdal-Meråker Trafikkskole As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
130 260
Resultat:
19 763
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stjørdal
Gimle-As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
1 129
Resultat:
-75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meråker
Høy Puls As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 011
Resultat:
10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stjørdal
Triangelheimen Eiendom As
Prosent:
33.40
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meråker
Høiseth Holding As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 986
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meråker
Prora Eiendom AS
Prosent:
0.49
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-180
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim