Henrik Ørehagen

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
736
666
2025
Sofiemyr
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
736
Resultat:
666
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sofiemyr
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
3 311
448 859
2025
Oslo
40.00 %
736
666
2025
Sofiemyr
Eierskap
Bouvet ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 311
Resultat:
448 859
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orehagen Consultancy And Investment As
Prosent:
40.00 %
Driftsinntekter:
736
Resultat:
666
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sofiemyr

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Terje Ørehagen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Henrik Ørehagen's roller
Daglig leder, Styreleder
736
666
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Terje's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Henrik's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
25.00%
0
-32
2025
Lørenskog
19.17%
123
-243
2025
Oslo
0.95%
0
-20
2025
Stadlandet
0.87%
2 628
-6 696
2025
Bremanger
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Akershus Bilutleie As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lørenskog
Easy Movement As
Prosent:
19.17
Driftsinntekter:
123
Resultat:
-243
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stad Molo As
Prosent:
0.95
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Dimeq As
Prosent:
0.87
Driftsinntekter:
2 628
Resultat:
-6 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bremanger
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre