Tommy Hansen

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Tysnes
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Antall ansatte:
1
Poststed:
Tysnes
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Tysnes
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Tysnes
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.01 %
15 202
-1 301
2024
Lierskogen
0.05 %
12 070
-273
2025
Tysnes
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
Eierskap
Hammerslaget As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
15 202
Resultat:
-1 301
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lierskogen
Mandelhuset AS
Prosent:
0.05 %
Driftsinntekter:
12 070
Resultat:
-273
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
26.79%
6 044
269
2025
Tysnes
10.60%
779
2 048
2025
Tysnes
9.98%
7 469
-335
2025
Tysnes
8.99%
483
-111
2025
Tysnes
1.70%
251 238
2 167 371
2025
Bergen
0.08%
40
-808
2025
Haugesund
Kulturkontoret As
Prosent:
26.79
Driftsinntekter:
6 044
Resultat:
269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Tysnes Kraftlag As
Prosent:
10.60
Driftsinntekter:
779
Resultat:
2 048
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Bladet Tysnes AS
Prosent:
9.98
Driftsinntekter:
7 469
Resultat:
-335
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Våge Hamn As
Prosent:
8.99
Driftsinntekter:
483
Resultat:
-111
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Eviny As
Prosent:
1.70
Driftsinntekter:
251 238
Resultat:
2 167 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tidal Sails AS
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
40
Resultat:
-808
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund