Emil Henningsmoen

Ikon av en person
Mann ( f. 1991 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

21 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1991 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

21 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Trøgstad
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Trøgstad
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
1 832
785
2025
Slitu
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 832
Resultat:
785
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Slitu
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
914 000
846 000
2025
Oslo
0.00 %
0
-69 406
2025
Dverberg
0.00 %
4 709
-13 259
2025
Lysaker
0.00 %
1 171
91 902
2025
Vennesla
0.00 %
8 461 000
2 602 000
2025
Oslo
0.00 %
1 000
165 000
2025
Lysaker
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
4 863
-68 014
2025
Oslo
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
30 957
-10 609
2025
Arendal
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
2 935
-49 147
2025
Oslo
0.00 %
1 909
-139 926
2024
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
228 000
1 462 000
2025
Kverva
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
0.00 %
3 546 000
603 000
2025
Asker
0.00 %
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
Eierskap
Af Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
914 000
Resultat:
846 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Andfjord Salmon Group As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-69 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Borgestad ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 709
Resultat:
-13 259
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Byggma ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 171
Resultat:
91 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vennesla
Elkem Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 461 000
Resultat:
2 602 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Endúr Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Fjord Defence Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 863
Resultat:
-68 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norse Atlantic Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
30 957
Resultat:
-10 609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Observe Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 935
Resultat:
-49 147
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Oncoinvent Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 909
Resultat:
-139 926
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Salmar ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Tomra Systems ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 546 000
Resultat:
603 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Ole Henningsmoen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Emil Henningsmoen's roller
Daglig leder, Styreleder
1 832
785
2025
Varamedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Tuva Ask Henningsmoen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Emil Henningsmoen's roller
Varamedlem
1 832
785
2025
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ole's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Emil's rolle:
Varamedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Tuva's rolle:
Varamedlem
Emil's rolle:
Varamedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 029
-94 415
2025
Dverberg
100.00%
0
-192
2025
Dverberg
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
0.00%
0
-69 406
2025
Dverberg
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Andfjord Salmon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 029
Resultat:
-94 415
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Andfjord Salmon Midco As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-192
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Andfjord Salmon Group As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-69 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker