Stian Nilsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1990 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1990 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

0 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-37
2025
Alta
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
455
-57
2025
Alta
Styreleder
38 584
1 718
2025
Alta
Styreleder
0
-37
2025
Alta
Styremedlem
3 738
121
2025
Alta
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
455
Resultat:
-57
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
21
Driftsinntekter:
38 584
Resultat:
1 718
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 738
Resultat:
121
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
7 532
-16 215
2025
Oslo
0.21 %
3
-23 177
2025
Bergen
2.00 %
7 482
7 308
2025
Nesttun
45.00 %
7 482
7 308
2025
Nesttun
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
100.00 %
0
-37
2025
Alta
Eierskap
Aqua Bio Technology ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
7 532
Resultat:
-16 215
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Balancial As
Prosent:
0.21 %
Driftsinntekter:
3
Resultat:
-23 177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Capacita AS
Prosent:
2.00 %
Driftsinntekter:
7 482
Resultat:
7 308
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Capacita AS
Prosent:
45.00 %
Driftsinntekter:
7 482
Resultat:
7 308
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Stian Nilsen Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Daniel Andre Adamsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Nilsen's roller
Styreleder
455
-57
2025
Styremedlem
Mann
3 forbindelser
-
Paul Håkon Nilsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Nilsen's roller
Daglig leder, Styremedlem
38 584
1 718
2025
Styreleder
Daglig leder, Styreleder
3 738
121
2025
Styremedlem
Styremedlem
455
-57
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Daniel's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Paul's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Stian's rolle:
Styreleder
Paul's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Paul's rolle:
Styremedlem
Stian's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
681
-210
2025
Bergen
100.00%
0
-919
2025
Bergen
100.00%
13 121
-5 233
2025
Bergen
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
0
-297
2025
Bergen
100.00%
0
-14
2025
Bergen
50.00%
38 584
1 718
2025
Alta
50.00%
9 896
-108
2025
Bergen
50.00%
3 738
121
2025
Alta
49.00%
60
42
2025
Paradis
12.38%
455
-57
2025
Alta
11.11%
0
-29
2025
Sykkylven
2.07%
3
-23 177
2025
Bergen
1.71%
7 647
-9 622
2025
Sandnes
0.92%
18 937
-7 599
2025
Bardu
0.33%
0
-791
2025
Oslo
0.31%
0
-11 773
2025
Bærums Verk
0.14%
3 292
-87 085
2025
Oslo
0.14%
835
-5 289
2025
Oslo
0.04%
7 532
-16 215
2025
Oslo
0.04%
11 843
-2 088
2025
Alta
0.03%
0
-15 690
2025
Oslo
0.03%
7 619
-11 917
2025
Stord
0.03%
18 005
-4 899
2025
Oslo
0.01%
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
0.00%
0
-40 692
2025
Blomsterdalen
0.00%
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Grønnestølsveien 12 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
681
Resultat:
-210
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
K&s Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-919
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ksn Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 121
Resultat:
-5 233
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Søreidåsen Panorama As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Steinsvikskrenten 11 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Fagtrykk Ide AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
38 584
Resultat:
1 718
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Kolltveithøyden As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
9 896
Resultat:
-108
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Vepsveien 8 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
3 738
Resultat:
121
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Din Bankrådgiver As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
60
Resultat:
42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Paradis
Creo Media As
Prosent:
12.38
Driftsinntekter:
455
Resultat:
-57
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Reklame Gruppen As
Prosent:
11.11
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sykkylven
Balancial As
Prosent:
2.07
Driftsinntekter:
3
Resultat:
-23 177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Foodback As
Prosent:
1.71
Driftsinntekter:
7 647
Resultat:
-9 622
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Saga Mobil As
Prosent:
0.92
Driftsinntekter:
18 937
Resultat:
-7 599
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bardu
Startfunder As
Prosent:
0.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-791
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Viking Arm Medical As
Prosent:
0.31
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11 773
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bærums Verk
Huddlestock Fintech As
Prosent:
0.14
Driftsinntekter:
3 292
Resultat:
-87 085
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Premium Travel Holding As
Prosent:
0.14
Driftsinntekter:
835
Resultat:
-5 289
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aqua Bio Technology ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
7 532
Resultat:
-16 215
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orinor As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
11 843
Resultat:
-2 088
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Circio Holding Asa
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Greenstat As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Immunopharma AS
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
18 005
Resultat:
-4 899
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Salmon Evolution Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Bergen Carbon Solutions As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-40 692
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker