Jon-Gunnar Støten

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
221 767
45 106
2025
Vinterbro
Daglig leder
0
6 675
2025
Skiptvet
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
38
Driftsinntekter:
221 767
Resultat:
45 106
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinterbro
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
6 675
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skiptvet
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
6 675
2025
Skiptvet
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
6 675
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skiptvet
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
6 675
2025
Skiptvet
0.00 %
14 479
25 194
2025
Oslo
Eierskap
Majoma As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
6 675
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skiptvet
Strongpoint Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
14 479
Resultat:
25 194
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Lars Erik Finne's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jon-Gunnar Støten's roller
Styremedlem
221 767
45 106
2025
Daglig leder
Kvinne
1 forbindelser
-
Marianne Krog's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jon-Gunnar Støten's roller
Varamedlem
0
6 675
2025
Daglig leder, Styreleder
-
Patrik Göran Vesterlund's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jon-Gunnar Støten's roller
Styremedlem
221 767
45 106
2025
Daglig leder
Kvinne
1 forbindelser
-
Therese Bjelde's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jon-Gunnar Støten's roller
Styreleder
221 767
45 106
2025
Daglig leder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Lars's rolle:
Styremedlem
Jon-Gunnar's rolle:
Daglig leder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Marianne's rolle:
Varamedlem
Jon-Gunnar's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Patrik's rolle:
Styremedlem
Jon-Gunnar's rolle:
Daglig leder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Therese's rolle:
Styreleder
Jon-Gunnar's rolle:
Daglig leder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
24 024 793
226 260
2025
Kverva
100.00%
209 210
-48 951
2025
Kverva
100.00%
14 702 664
943 149
2025
Kverva
100.00%
10 358
-86 027
2025
Kverva
100.00%
1 516 059
136 382
2025
Kverva
100.00%
401
-24
2025
Kverva
100.00%
101
-7 436
2025
Kverva
100.00%
0
-194 947
2025
Stavanger
100.00%
0
8 142
2025
Stavanger
52.48%
0
-355
2025
Kverva
50.00%
0
-1 092
2025
Bergen
33.47%
25 193
-48 400
2025
Høvåg
31.43%
1 002
487
2025
Alta
20.00%
50
-907
2025
Oslo
15.00%
Sandnes
9.35%
8 126
1 226
2025
Hammerfest
7.50%
9 707
-956
2025
Rørvik
7.50%
2 211
-116
2025
Rørvik
6.52%
296 769
115 271
2025
Stavanger
4.83%
0
-44
2025
Namsos
4.76%
749
-66
2025
Leka
1.32%
11 820
224
2025
Sistranda
1.09%
427
-16
2025
Jøa
0.48%
3 545
-909
2025
Kjørsvikbugen
0.33%
20 971
1 772
2025
Trondheim
0.04%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
0.01%
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Salmar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 024 793
Resultat:
226 260
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Dåfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
209 210
Resultat:
-48 951
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Farming AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 702 664
Resultat:
943 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Ocean As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 358
Resultat:
-86 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Settefisk AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 516 059
Resultat:
136 382
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar-Tunet AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
401
Resultat:
-24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmon Living Lab As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
101
Resultat:
-7 436
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Vår Energi Ccs As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-194 947
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vår Energi Marine As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
8 142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Icelandic Salmon As
Prosent:
52.48
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-355
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Norskott Havbruk AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 092
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Hellesund Fiskeoppdrett AS
Prosent:
33.47
Driftsinntekter:
25 193
Resultat:
-48 400
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høvåg
Kvalfjord Eiendomsselskap AS
Prosent:
31.43
Driftsinntekter:
1 002
Resultat:
487
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Malm Biogass As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
50
Resultat:
-907
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cooper8 As
Prosent:
15.00
Poststed:
Sandnes
Pro Barents AS
Prosent:
9.35
Driftsinntekter:
8 126
Resultat:
1 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hammerfest
Fjordgata 8 Eiendom As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
9 707
Resultat:
-956
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Innovarena As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
2 211
Resultat:
-116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Norpipe Oil AS
Prosent:
6.52
Driftsinntekter:
296 769
Resultat:
115 271
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Namdal Investor AS
Prosent:
4.83
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-44
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Leka Industriselskap AS
Prosent:
4.76
Driftsinntekter:
749
Resultat:
-66
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leka
Blått Kompetansesenter As
Prosent:
1.32
Driftsinntekter:
11 820
Resultat:
224
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Seierstad Servicebygg AS
Prosent:
1.09
Driftsinntekter:
427
Resultat:
-16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jøa
Tjeldbergodden Utvikling AS
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
3 545
Resultat:
-909
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kjørsvikbugen
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.33
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Salmar ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Prosafe Se
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger