Monika Inde Zsak

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1982 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1982 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
65 063
-88 129
2025
Oslo
Styremedlem
1 845
-3 414
2024
Oslo
Styremedlem
0
23
2025
Trondheim
Styremedlem
Trondheim
Styremedlem
Trondheim
Styremedlem
0
-306
2025
Trondheim
Styremedlem
0
-15
2025
Trondheim
Styremedlem
6 089
-15 956
2025
Stavanger
Varamedlem
8 194
-9 496
2025
Trondheim
Styreleder
304
-12
2025
Straume
Styremedlem
35 558
-29 676
2025
Oslo
Styremedlem
60 807
-21 496
2025
Kristiansand S
Styreleder
11 566
-26 641
2025
Oslo
Styremedlem
460 748
-236 611
2025
Førde
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
31
Driftsinntekter:
65 063
Resultat:
-88 129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 845
Resultat:
-3 414
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-306
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
6 089
Resultat:
-15 956
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
8 194
Resultat:
-9 496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
304
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
35 558
Resultat:
-29 676
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
60 807
Resultat:
-21 496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
11 566
Resultat:
-26 641
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
38
Driftsinntekter:
460 748
Resultat:
-236 611
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
304
-12
2025
Straume
Eierskap
Miz Venture As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
304
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straume

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
10 006
1 425
2025
Trondheim
90.10%
58
139 597
2025
Orkanger
33.33%
0
23
2025
Trondheim
33.33%
0
-15
2025
Trondheim
7.50%
0
598
2025
Trondheim
5.72%
127 124
-9 949
2025
Oslo
1.40%
0
-306
2025
Trondheim
0.88%
0
132 620
2025
Orkanger
0.84%
0
-32 385
2025
Trondheim
0.01%
65 063
-88 129
2025
Oslo
Futurum Ventures Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 006
Resultat:
1 425
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Salvesen & Thams Historiske Eiendommer As
Prosent:
100.00
Poststed:
Orkanger
Salvesen & Thams Invest As
Prosent:
90.10
Driftsinntekter:
58
Resultat:
139 597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Futurum Ventures Fund I Partners As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
23
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Futurum Ventures Spv I Partners As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Futurum Ventures Holding As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
598
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Optio Incentives As
Prosent:
5.72
Driftsinntekter:
127 124
Resultat:
-9 949
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Futurum Ventures Spv I As
Prosent:
1.40
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-306
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Salvesen & Thams As
Prosent:
0.88
Driftsinntekter:
0
Resultat:
132 620
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Futurum Ventures Fund I As
Prosent:
0.84
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-32 385
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Capsol Technologies Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
65 063
Resultat:
-88 129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo