Jostein Larsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1986 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
572
101
2025
Støren
Styremedlem
0
5
2025
Støren
Styreleder
Støren
Styremedlem
33
-19
2025
Støren
Styremedlem
Hovin I Gauldal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
572
Resultat:
101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Støren
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Støren
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Støren
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
33
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Støren
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Hovin I Gauldal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
5
2025
Støren
Eierskap
Hj-larsen Holding As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Støren

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
1 forbindelser
+
+
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
250
-69
2024
Oslo
100.00%
572
101
2025
Støren
100.00%
3 667
-4 422
2025
Solbergelva
100.00%
23 785
950
2025
Fevik
100.00%
33
-19
2025
Støren
100.00%
0
-8
2025
Stavanger
100.00%
877 317
9 334
2025
Stavanger
100.00%
0
-216
2025
Stavanger
100.00%
0
31
2025
Stavanger
93.32%
10 483
-11 059
2025
Stavanger
4.35%
6 838
486
2025
Mandal
3.90%
8
-170
2025
Bekkjarvik
0.84%
1 563 239
-170 967
2025
Stavanger
0.00%
360
-4 123
2025
Gimsøysand
Brann & Vannteknikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
250
Resultat:
-69
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Hj-larsen Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
572
Resultat:
101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Støren
Rørgrossisten As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 667
Resultat:
-4 422
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Solbergelva
Rørlegger Liene As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
23 785
Resultat:
950
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fevik
Slette Hyttefelt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
33
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Støren
Varme & Bad Bedrift AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vb Handel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
877 317
Resultat:
9 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vb Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-216
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vb Service As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
31
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
B Smart As
Prosent:
93.32
Driftsinntekter:
10 483
Resultat:
-11 059
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Imandal AS
Prosent:
4.35
Driftsinntekter:
6 838
Resultat:
486
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mandal
Kolbeinsvik Tomteselskap AS
Prosent:
3.90
Driftsinntekter:
8
Resultat:
-170
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkjarvik
Varme & Bad AS
Prosent:
0.84
Driftsinntekter:
1 563 239
Resultat:
-170 967
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Lofoten Utvikling As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
360
Resultat:
-4 123
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gimsøysand