Stian Småge

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Skien
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
4 863
-68 014
2025
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Fjord Defence Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 863
Resultat:
-68 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Espen Johnsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Småge's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Jostein Holmberg's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Småge's roller
Styremedlem
Styremedlem
Tom Einar Krabberød Simonsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Småge's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Tormod Aure's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Småge's roller
Styreleder
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Espen's rolle:
Styremedlem
Stian's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jostein's rolle:
Styremedlem
Stian's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Tom's rolle:
Styremedlem
Stian's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Tormod's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker