John-Erik Ranheim

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
209
2025
Rælingen
Styreleder
0
-610
2025
Oslo
Styreleder
50
-9
2025
Leira I Valdres
Styreleder
0
646
2025
Leira I Valdres
Styremedlem
0
-12
2025
Oslo
Styreleder
Rælingen
Styremedlem
1 677
72
2025
Leira I Valdres
Styreleder
0
-17
2025
Leira I Valdres
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
209
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
50
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Tittel:
Styreleder
Resultat:
646
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Rælingen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 677
Resultat:
72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
209
2025
Rælingen
0.06 %
23 341
87
2025
Finstadjordet
33.33 %
0
-17
2025
Leira I Valdres
Eierskap
Gerd As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
209
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rælingen
Losby Golfpark AS
Prosent:
0.06 %
Driftsinntekter:
23 341
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finstadjordet
Tufte Holding As
Prosent:
33.33 %
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
5 439
70
2025
Oslo
100.00%
0
-63
2025
Oslo
100.00%
0
646
2025
Leira I Valdres
100.00%
1 677
72
2025
Leira I Valdres
100.00%
Vestsida
91.00%
175 898
2 944
2025
Oslo
80.00%
37 330
1 867
2025
Oslo
76.00%
35 784
2 288
2025
Leira I Valdres
72.50%
46 006
4 472
2025
Oslo
60.00%
21 556
341
2025
Oslo
60.00%
50
-9
2025
Leira I Valdres
50.00%
Rælingen
35.71%
12 299
5 390
2025
Oslo
32.18%
23 341
87
2025
Finstadjordet
26.20%
0
-610
2025
Oslo
0.03%
6 441
-455
2025
Våle
Gritera Code As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 439
Resultat:
70
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gritera International As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-63
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Johannes T H Lie As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
646
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Ranheim Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 677
Resultat:
72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Tbr Holding As
Prosent:
100.00
Poststed:
Vestsida
Gritera Advisory As
Prosent:
91.00
Driftsinntekter:
175 898
Resultat:
2 944
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gritera Security As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
37 330
Resultat:
1 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Byggmester Ranheim AS
Prosent:
76.00
Driftsinntekter:
35 784
Resultat:
2 288
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Gritera Analytics As
Prosent:
72.50
Driftsinntekter:
46 006
Resultat:
4 472
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gritera Quality As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
21 556
Resultat:
341
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Innlandet Bolig- Og Fjellhytter As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
50
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leira I Valdres
Oje Capital Group As
Prosent:
50.00
Poststed:
Rælingen
Gritera Group As
Prosent:
35.71
Driftsinntekter:
12 299
Resultat:
5 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Losby Golfpark AS
Prosent:
32.18
Driftsinntekter:
23 341
Resultat:
87
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finstadjordet
Gritera Venture As
Prosent:
26.20
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kaizer AS
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
6 441
Resultat:
-455
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Våle