Vinjar Slåtten

Ikon av en person
Mann ( f. 1990 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1990 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-40
2025
Bergen
Styremedlem
249
45
2025
Søreidgrend
Styremedlem
0
-116
2025
Voss
Styreleder
0
32
2025
Voss
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-40
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
249
Resultat:
45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Søreidgrend
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Tittel:
Styreleder
Resultat:
32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.01 %
13 937
-1 674 739
2024
Vikebukt
16.67 %
249
45
2025
Søreidgrend
0.00 %
256
-3 902
2025
Oslo
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
40.00 %
0
-116
2025
Voss
100.00 %
0
32
2025
Voss
Eierskap
Atlantic Sapphire Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
13 937
Resultat:
-1 674 739
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Vikebukt
Gavgrid As
Prosent:
16.67 %
Driftsinntekter:
249
Resultat:
45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Søreidgrend
Idex Biometrics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
256
Resultat:
-3 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sigma Voss AS
Prosent:
40.00 %
Resultat:
-116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Slavin As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-50
2025
Voss
100.00%
1 397
126
2025
Voss
100.00%
Voss
100.00%
26 678
-7 962
2024
Voss
100.00%
17 295
-224
2024
Skulestadmo
100.00%
40 299
-9 165
2024
Voss
100.00%
21 057
-3 872
2024
Voss
100.00%
9
-2 076
2024
Voss
100.00%
10 169
2 551
2024
Voss
50.00%
0
-187
2025
Voss
50.00%
84 200
9 014
2025
Voss
50.00%
0
-49
2025
Voss
41.07%
513
-379
2025
Voss
27.78%
0
-40
2025
Bergen
27.54%
671
290
2025
Voss
15.16%
14 013
-5 640
2024
Voss
11.11%
3 650
32
2025
Geilo
2.00%
0
-62
2025
Bergen
Bike The Fjords As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Strandavegen 19 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 397
Resultat:
126
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Strandavegen 21A As
Prosent:
100.00
Poststed:
Voss
Voss Gondol As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 678
Resultat:
-7 962
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Voss
Voss Resort Bavallstunet AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
17 295
Resultat:
-224
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Skulestadmo
Voss Resort Fjellheisar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
40 299
Resultat:
-9 165
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Voss
Voss Resort Hangurstoppen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 057
Resultat:
-3 872
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Voss
Voss Resort Prosjektutvikling AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9
Resultat:
-2 076
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Voss
Voss Resort Skiskule-Skileige AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 169
Resultat:
2 551
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Voss
Groavegen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Husflidskulen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
84 200
Resultat:
9 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Ringheimshagen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Tussi As
Prosent:
41.07
Driftsinntekter:
513
Resultat:
-379
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Capable As
Prosent:
27.78
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-40
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Vossevangen Utvikling As
Prosent:
27.54
Driftsinntekter:
671
Resultat:
290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Voss Resort AS
Prosent:
15.16
Driftsinntekter:
14 013
Resultat:
-5 640
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Voss
Norway Home Of Skiing As
Prosent:
11.11
Driftsinntekter:
3 650
Resultat:
32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Geilo
Spor10 As
Prosent:
2.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-62
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen