Jan Eilif Wisløff

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
12
-2
2025
Alta
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
12
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
344
0
2025
Finnsnes
Styremedlem
Alta
Styreleder
Alta
Styremedlem
Hammerfest
Styremedlem
1 234
290
2025
Alta
Styremedlem
2 184
154
2025
Skaland
Styreleder
12
-2
2025
Alta
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
344
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finnsnes
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Hammerfest
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 234
Resultat:
290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 184
Resultat:
154
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skaland
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
12
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
6.25 %
344
0
2025
Finnsnes
0.01 %
1 798
-7 094
2025
Oslo
0.00 %
0
324 253
2025
Fosnavåg
0.03 %
7 392
-11 554
2025
Vanse
0.00 %
90
-17 191
2025
Oslo
100.00 %
12
-2
2025
Alta
Eierskap
Bedehuset As
Prosent:
6.25 %
Driftsinntekter:
344
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finnsnes
Eam Solar As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
1 798
Resultat:
-7 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Havila Kystruten As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
324 253
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Kitemill AS
Prosent:
0.03 %
Driftsinntekter:
7 392
Resultat:
-11 554
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vanse
North Energy ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
90
Resultat:
-17 191
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svartskog Holding As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
12
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-135
2025
Oslo
100.00%
0
-6
2025
Oslo
100.00%
-200
-219
2025
Skien
100.00%
180 600
9 679
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 750
2025
Fosnavåg
100.00%
1 775 243
-1 112 939
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 171
2025
Fosnavåg
100.00%
180 600
9 101
2025
Fosnavåg
100.00%
3 943
145
2025
Rypefjord
100.00%
0
0
2025
Voss
99.99%
395 047
137
2025
Rypefjord
33.33%
1 234
290
2025
Alta
25.00%
344
0
2025
Finnsnes
12.50%
2 184
154
2025
Skaland
0.06%
9 852
-41 661
2025
Oslo
Energeia Italy Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Norway Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Exact Aircraft As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
-200
Resultat:
-219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Havila Capella As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Castor As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 750
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Kystruten Operations As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 775 243
Resultat:
-1 112 939
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Polaris As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Havila Pollux As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
180 600
Resultat:
9 101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fosnavåg
Hk Crew Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 943
Resultat:
145
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rypefjord
Nawep As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Hk Crew As
Prosent:
99.99
Driftsinntekter:
395 047
Resultat:
137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rypefjord
Nussura Eiendom As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 234
Resultat:
290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Bedehuset As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
344
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finnsnes
Skaland Camping As
Prosent:
12.50
Driftsinntekter:
2 184
Resultat:
154
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skaland
Energeia As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo