Agris Miezis

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-5
2025
Deknepollen
Styremedlem
0
-11
2025
Måløy
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-5
2025
Deknepollen
Eierskap
Am17 Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Deknepollen

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Bjørnar Gangsøy's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Agris Miezis's roller
Daglig leder, Styremedlem
0
-11
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Didrik Håndlykken's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Agris Miezis's roller
Styreleder
0
-11
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Vidar Itland's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Agris Miezis's roller
Styremedlem
0
-11
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Bjørnar's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Agris's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Didrik's rolle:
Styreleder
Agris's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Vidar's rolle:
Styremedlem
Agris's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
174
-27
2025
Sandnes
100.00%
2 628
160
2025
Måløy
100.00%
29 081
-625
2025
Måløy
100.00%
0
-2
2025
Måløy
100.00%
1 588
-5 026
2025
Måløy
100.00%
890
303
2025
Måløy
77.19%
231
-22 281
2025
Måløy
40.00%
0
-72
2025
Andenes
6.40%
0
-11
2025
Måløy
0.01%
595
-4 364
2025
Stavanger
0.00%
7 619
-11 917
2025
Stord
0.00%
4 556
4 063
2025
Måløy
Havkraft Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
174
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Måløy Utleie As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 628
Resultat:
160
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Norgeshus Stormbygg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
29 081
Resultat:
-625
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Båtsfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Måløy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 588
Resultat:
-5 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Skårastranda Lagerbygg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
890
Resultat:
303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ontec As
Prosent:
77.19
Driftsinntekter:
231
Resultat:
-22 281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Andenes As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Stormbygg Invest As
Prosent:
6.40
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Havkraft AS
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
595
Resultat:
-4 364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Greenstat As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Ofs Norge As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
4 556
Resultat:
4 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy