Dag Arne Kvamme

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
10 069
-302
2025
Almenningen
Daglig leder
Almenningen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
10 069
Resultat:
-302
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Almenningen
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Almenningen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
10 069
-302
2025
Almenningen
Styremedlem
Måløy
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
10 069
Resultat:
-302
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Almenningen
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Måløy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
60.00 %
10 069
-302
2025
Almenningen
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.05 %
595
-4 364
2025
Stavanger
0.01 %
4 556
4 063
2025
Måløy
Eierskap
Ambulerende Glassmester Kvamme As
Prosent:
60.00 %
Driftsinntekter:
10 069
Resultat:
-302
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Almenningen
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Havkraft AS
Prosent:
0.05 %
Driftsinntekter:
595
Resultat:
-4 364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ofs Norge As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
4 556
Resultat:
4 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-149
2025
Stord
100.00%
133
263
2025
Stord
100.00%
1 932
-8 336
2025
Stord
100.00%
50 993
-2 567
2025
Stord
100.00%
0
-679
2025
Stord
100.00%
0
146
2025
Stord
100.00%
174
-27
2025
Sandnes
100.00%
0
-2
2025
Måløy
100.00%
1 588
-5 026
2025
Måløy
77.19%
231
-22 281
2025
Måløy
40.00%
0
-72
2025
Andenes
16.67%
508
21
2025
Måløy
12.78%
0
-2 166
2025
Steinkjer
1.11%
24 281
1 212
2025
Måløy
0.84%
7 619
-11 917
2025
Stord
0.47%
4 493
-291
2025
Måløy
0.46%
896
-1 360
2025
Nordfjordeid
0.20%
31 218
-68 823
2024
Florø
0.07%
808
-4 068
2024
Tolvsrød
Greenstat Asia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 932
Resultat:
-8 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
50 993
Resultat:
-2 567
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Venture As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Wind As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Havkraft Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
174
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Ofs Båtsfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Måløy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 588
Resultat:
-5 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ontec As
Prosent:
77.19
Driftsinntekter:
231
Resultat:
-22 281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Ofs Andenes As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Andenes
Måløy Byforening As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
508
Resultat:
21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Meraker Hydrogen As
Prosent:
12.78
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Måløy Adventure As
Prosent:
1.11
Driftsinntekter:
24 281
Resultat:
1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Greenstat As
Prosent:
0.84
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Måløy Vekst As
Prosent:
0.47
Driftsinntekter:
4 493
Resultat:
-291
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Måløy
Smart Salmon Group As
Prosent:
0.46
Driftsinntekter:
896
Resultat:
-1 360
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nordfjordeid
Evoy As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
31 218
Resultat:
-68 823
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Florø
Hyrex As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
808
Resultat:
-4 068
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tolvsrød