Henrik Glesnes Sandal

Ikon av en person
Mann ( f. 1995 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1995 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-7
2025
Bønes
Daglig leder
0
-2
2025
Bergen
Daglig leder
4 163
3 598
2025
Bønes
Daglig leder
0
0
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bønes
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
4 163
Resultat:
3 598
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bønes
Tittel:
Daglig leder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
385
-2 644
2025
Oslo
Styreleder
0
-7
2025
Bønes
Styreleder
0
-2
2025
Bergen
Styreleder
4 163
3 598
2025
Bønes
Styreleder
Bønes
Styreleder
0
0
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
385
Resultat:
-2 644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bønes
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 163
Resultat:
3 598
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bønes
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Bønes
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
2.96 %
385
-2 644
2025
Oslo
0.00 %
149
-49 368
2025
Sandnes
100.00 %
0
-7
2025
Bønes
1.11 %
40 733
-11 548
2025
Oslo
0.82 %
1 899
-6 245
2025
Slependen
0.31 %
1 899
-6 245
2025
Slependen
50.00 %
0
0
2025
Oslo
Eierskap
Chall As
Prosent:
2.96 %
Driftsinntekter:
385
Resultat:
-2 644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Desert Control As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
149
Resultat:
-49 368
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Eight Peaks Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bønes
Farmforce As
Prosent:
1.11 %
Driftsinntekter:
40 733
Resultat:
-11 548
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Linework As
Prosent:
0.82 %
Driftsinntekter:
1 899
Resultat:
-6 245
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Slependen
Linework As
Prosent:
0.31 %
Driftsinntekter:
1 899
Resultat:
-6 245
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Slependen
Sgv Holding As
Prosent:
50.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Andreas Øwre's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Henrik Glesnes Sandal's roller
Styremedlem
385
-2 644
2025
Styremedlem
-
Johannes Knutsen Breivik's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Henrik Glesnes Sandal's roller
Styremedlem
0
0
2025
Daglig leder, Styreleder
Leif Kristian Nestvold-Haugen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Henrik Glesnes Sandal's roller
Styreleder
385
-2 644
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Thomas Hansteen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Henrik Glesnes Sandal's roller
Styremedlem
385
-2 644
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Andreas's rolle:
Styremedlem
Henrik's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Johannes's rolle:
Styremedlem
Henrik's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Leif's rolle:
Styreleder
Henrik's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Thomas's rolle:
Styremedlem
Henrik's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-2
2025
Bergen
100.00%
4 163
3 598
2025
Bønes
95.00%
11 009
748
2025
Oslo
88.28%
0
-41
2025
Oslo
5.24%
385
-2 644
2025
Oslo
1.38%
36 797
12 802
2025
Oslo
1.33%
40 733
-11 548
2025
Oslo
0.20%
3 292
1 744
2025
Oslo
0.03%
1 899
-6 245
2025
Slependen
Hgsv Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Hs Property As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 163
Resultat:
3 598
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bønes
Xsome As
Prosent:
95.00
Driftsinntekter:
11 009
Resultat:
748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inity Medical As
Prosent:
88.28
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-41
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Chall As
Prosent:
5.24
Driftsinntekter:
385
Resultat:
-2 644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Haawal Engineering As
Prosent:
1.38
Driftsinntekter:
36 797
Resultat:
12 802
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Farmforce As
Prosent:
1.33
Driftsinntekter:
40 733
Resultat:
-11 548
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Performance Industries As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
3 292
Resultat:
1 744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Linework As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
1 899
Resultat:
-6 245
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Slependen