Morten Vibeto Svandal

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Poststed:
Andenes
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
0
-69 406
2025
Dverberg
0.00 %
13 216
-8 877
2025
Oslo
0.00 %
5 569
48 086
2025
Ingeberg
0.01 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00 %
349
-58 325
2024
Oslo
Eierskap
Aker ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Andfjord Salmon Group As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-69 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Axactor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
13 216
Resultat:
-8 877
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Group As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Risør Shipping Holding As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
349
Resultat:
-58 325
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 029
-94 415
2025
Dverberg
100.00%
0
-192
2025
Dverberg
100.00%
225 318
8 528
2025
Tingvatn
100.00%
0
-26
2025
Oslo
100.00%
0
-50
2025
Oslo
100.00%
135 901
13 989
2025
Brandbu
100.00%
6 849
-10 963
2025
Oslo
100.00%
1 645
474
2025
Oslo
100.00%
30 690
5 678
2025
Nes På Hedmarken
100.00%
6 321
-115
2025
Kolbotn
100.00%
652 203
13 334
2025
Hamar
100.00%
26 817
7 691
2025
Narvik
100.00%
439 762
33 443
2025
Oslo
100.00%
18 350
4 718
2025
Nannestad
100.00%
34 001
-5 187
2025
Bergen
100.00%
9 635
-677
2024
Bergen
100.00%
0
-11 989
2024
Oslo
100.00%
0
-15
2025
Oslo
100.00%
91 510
11 514
2025
Hamar
100.00%
72 128
6 696
2025
Kolbotn
100.00%
302 007
20 150
2025
Rudshøgda
100.00%
98 678
25 223
2025
Østerås
95.32%
29 773
-34 834
2025
Ingeberg
85.00%
56 687
822
2024
Bergen
55.38%
69 667
-10 371
2025
Kolbotn
3.19%
5 569
48 086
2025
Ingeberg
2.09%
349
-58 325
2024
Oslo
0.00%
0
-69 406
2025
Dverberg
Andfjord Salmon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 029
Resultat:
-94 415
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Andfjord Salmon Midco As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-192
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Banefjell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
225 318
Resultat:
8 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tingvatn
Dltx Cloud As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Environment Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hadeland Elektro As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
135 901
Resultat:
13 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Analytics As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 849
Resultat:
-10 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 645
Resultat:
474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jan Erik Hagelund AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 690
Resultat:
5 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nes På Hedmarken
Kordinate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 321
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Laje As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
652 203
Resultat:
13 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Nordnes Narvik AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 817
Resultat:
7 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Rail Production As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
439 762
Resultat:
33 443
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rail Supply As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 350
Resultat:
4 718
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nannestad
Risør Bulk Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
34 001
Resultat:
-5 187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Risør Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 635
Resultat:
-677
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Risør Shipping As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11 989
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Risør Venture As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Skyttermoen Anlegg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
91 510
Resultat:
11 514
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Slam Jernbaneteknikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72 128
Resultat:
6 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Team 1435 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
302 007
Resultat:
20 150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Trasé As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
98 678
Resultat:
25 223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Inin Power As
Prosent:
95.32
Driftsinntekter:
29 773
Resultat:
-34 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Risør Bulk I As
Prosent:
85.00
Driftsinntekter:
56 687
Resultat:
822
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Eleda Rail Norge As
Prosent:
55.38
Driftsinntekter:
69 667
Resultat:
-10 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Inin Group As
Prosent:
3.19
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Risør Shipping Holding As
Prosent:
2.09
Driftsinntekter:
349
Resultat:
-58 325
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Andfjord Salmon Group As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-69 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg