Sindre Storøy Kolseth

Ikon av en person
Mann ( f. 1998 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1998 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Rugsund
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Rugsund
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
94
-6 632
2025
Sandnes
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
3 923
-46 307
2025
Sandnes
0.00 %
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
Eierskap
Barents Blue As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
94
Resultat:
-6 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Nos Nova As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 923
Resultat:
-46 307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Salmon Evolution Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre

Forbindelser

-
Amund Storøy Leirgulen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Sindre Storøy Kolseth's roller
Styreleder
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
André Bortne Storøy's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Sindre Storøy Kolseth's roller
Styremedlem
Styremedlem
-
Runar Storøy Leirgulen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Sindre Storøy Kolseth's roller
Styremedlem
Styremedlem
-
Sivert Storøy Kolseth's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Sindre Storøy Kolseth's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Amund's rolle:
Styreleder
Sindre's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
André's rolle:
Styremedlem
Sindre's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Runar's rolle:
Styremedlem
Sindre's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Sivert's rolle:
Styremedlem
Sindre's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
Sandnes
100.00%
1 350
-22 367
2025
Sandnes
100.00%
0
-1 790
2025
Sandnes
100.00%
87 655
334
2025
Sandnes
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
0
-7
2025
Sandnes
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
28.28%
457
-784
2025
Sandnes
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
Barents Clean Ammonia As
Prosent:
100.00
Poststed:
Sandnes
Horisont Infra As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 350
Resultat:
-22 367
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Horisont Karbon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 790
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Nos Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
87 655
Resultat:
334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vecs Shipping As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Vecs As
Prosent:
28.28
Driftsinntekter:
457
Resultat:
-784
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim