Magnus Omberg Bråten

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
59 208
314
2025
Fjellhamar
Daglig leder
88 047
1 731
2025
Fjellhamar
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
34
Driftsinntekter:
59 208
Resultat:
314
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjellhamar
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
47
Driftsinntekter:
88 047
Resultat:
1 731
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjellhamar
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
22 151
1 433
2025
Fjellhamar
Styremedlem
7 558
1 162
2025
Fjellhamar
Styremedlem
0
1 246
2025
Fjellhamar
Styremedlem
21 119
1 435
2025
Skjetten
Styremedlem
8 263
-759
2025
Tiller
Styreleder
0
-215
2025
Fjellhamar
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
10
Driftsinntekter:
22 151
Resultat:
1 433
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjellhamar
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
7 558
Resultat:
1 162
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjellhamar
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
1 246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjellhamar
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
11
Driftsinntekter:
21 119
Resultat:
1 435
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skjetten
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
8 263
Resultat:
-759
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tiller
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-215
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjellhamar
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
5.00 %
7 263
1 025
2025
Fredrikstad
100.00 %
0
-215
2025
Fjellhamar
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
Eierskap
Joma Holding AS
Prosent:
5.00 %
Driftsinntekter:
7 263
Resultat:
1 025
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Mob Kapital As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-215
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjellhamar
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
59 208
314
2025
Fjellhamar
100.00%
0
-9
2025
Haslum
100.00%
88 047
1 731
2025
Fjellhamar
100.00%
21 119
1 435
2025
Skjetten
100.00%
8 263
-759
2025
Tiller
100.00%
47 764
3 182
2025
Sellebakk
55.00%
22 151
1 433
2025
Fjellhamar
33.33%
0
-112
2025
Gamle Fredrikstad
9.90%
7 558
1 162
2025
Fjellhamar
9.90%
0
1 246
2025
Fjellhamar
5.88%
151
-95
2025
Gressvik
Garderobemekka As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
59 208
Resultat:
314
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjellhamar
Glassmekka As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haslum
Glassmester 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
88 047
Resultat:
1 731
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjellhamar
Glassmester Rolf Berglund AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 119
Resultat:
1 435
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skjetten
Glassmester1 K.Larsen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 263
Resultat:
-759
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tiller
Xl Utleie As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
47 764
Resultat:
3 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sellebakk
Bolt Byggentreprenør As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
22 151
Resultat:
1 433
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjellhamar
Green Column As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-112
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gamle Fredrikstad
Carlot Drift As
Prosent:
9.90
Driftsinntekter:
7 558
Resultat:
1 162
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjellhamar
Gkon Industri As
Prosent:
9.90
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 246
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fjellhamar
Marin Two Invest AS
Prosent:
5.88
Driftsinntekter:
151
Resultat:
-95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gressvik