Kristine Marås Helland

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1985 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1985 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
3 662
-284
2025
Manger
Styremedlem
18 442
393
2025
Manger
Styremedlem
9 240
1 051
2025
Manger
Styremedlem
Manger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
3 662
Resultat:
-284
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
18 442
Resultat:
393
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
9 240
Resultat:
1 051
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Manger
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Manger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
25.00 %
1 134
2 783
2025
Manger
Eierskap
Helland Gruppen Holding As
Prosent:
25.00 %
Driftsinntekter:
1 134
Resultat:
2 783
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger

Forbindelser

Mann
5 forbindelser
-
Gaute Helland's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Kristine Marås Helland's roller
Daglig leder, Styreleder
9 240
1 051
2025
Styremedlem
Daglig leder, Styreleder
18 442
393
2025
Styremedlem
Daglig leder, Styreleder
3 662
-284
2025
Styremedlem
Styreleder
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Jarle Helland's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Kristine Marås Helland's roller
Varamedlem
9 240
1 051
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Kurt Grindheim's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Kristine Marås Helland's roller
-
Ståle Helland's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Kristine Marås Helland's roller
Styremedlem
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Gaute's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Kristine's rolle:
Styremedlem
Gaute's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Kristine's rolle:
Styremedlem
Gaute's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Kristine's rolle:
Styremedlem
Gaute's rolle:
Styreleder
Kristine's rolle:
Styremedlem
Gaute's rolle:
Styreleder
Kristine's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jarle's rolle:
Varamedlem
Kristine's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kurt's rolle:
Styremedlem
Kristine's rolle:
Styremedlem
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ståle's rolle:
Styremedlem
Kristine's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 244
-440
2025
Manger
100.00%
545
-342
2025
Isdalstø
100.00%
3 662
-284
2025
Manger
100.00%
18 442
393
2025
Manger
100.00%
0
-4
2025
Manger
100.00%
4 060
213
2025
Manger
100.00%
9 240
1 051
2025
Manger
100.00%
130
-484
2025
Manger
100.00%
1 210
444
2025
Manger
100.00%
2 258
264
2025
Manger
100.00%
1 282
414
2025
Manger
100.00%
1 367
-164
2025
Manger
100.00%
0
-25
2025
Manger
100.00%
1 279
258
2025
Manger
33.33%
0
-1 209
2025
Isdalstø
20.00%
217
10
2025
Nyborg
Håkonsgaten 20 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 244
Resultat:
-440
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Hella Betong As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
545
Resultat:
-342
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Helland Eiendom & Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 662
Resultat:
-284
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Helland Gruppen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 442
Resultat:
393
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Helland Gruppen Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Helland Gruppen Næringsbygg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 060
Resultat:
213
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Helland Utleie As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
9 240
Resultat:
1 051
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Hjalmar Brantings Vei Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
130
Resultat:
-484
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Idrettsveien 3 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 210
Resultat:
444
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Næringsutvikling Vest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 258
Resultat:
264
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Neumannsgate 6 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 282
Resultat:
414
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Øvregaten 14 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 367
Resultat:
-164
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Steinkjellergaten 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Sverres Gate 9 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 279
Resultat:
258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Manger
Alver Stein Og Betongprodukter As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 209
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Tuft Kompetanse As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
217
Resultat:
10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nyborg