Sindre Smestad Pedersen

Ikon av en person
Mann ( f. 1985 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1985 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Brumunddal
Styremedlem
42 795
4 334
2025
Orkanger
Styremedlem
0
-8
2025
Furnes
Styremedlem
Furnes
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Brumunddal
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
17
Driftsinntekter:
42 795
Resultat:
4 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Furnes
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
99 000
939 000
2025
Oslo
0.00 %
0
954 000
2025
Storebø
0.00 %
1 000
165 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-139 426
2025
Oslo
0.00 %
620 891
8 867
2025
Trondheim
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.00 %
0
377 404
2025
Oslo
0.00 %
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
0.00 %
34 594
13 895
2025
Haugesund
0.33 %
20 354
25 984
2025
Furnes
0.00 %
91 000
4 108 000
2025
Oslo
Eierskap
Atea ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
99 000
Resultat:
939 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dof Group Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
954 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Storebø
Endúr Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Link Mobility Group Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-139 426
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Semiconductor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
620 891
Resultat:
8 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pexip Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
377 404
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Reach Subsea Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 594
Resultat:
13 895
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Haugesund
Va 365 Holding As
Prosent:
0.33 %
Driftsinntekter:
20 354
Resultat:
25 984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Vend Marketplaces Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
91 000
Resultat:
4 108 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
91 043
16 907
2025
Furnes
100.00%
1 393
236
2025
Furnes
100.00%
126 162
18 422
2025
Sagstua
100.00%
1 197
69
2025
Furnes
100.00%
709
272
2025
Furnes
100.00%
0
639
2025
Furnes
100.00%
0
-8
2025
Furnes
100.00%
Furnes
95.05%
97 386
8 205
2025
Oslo
91.60%
1 539
351
2025
Furnes
90.10%
13 968
846
2025
Oslo
90.00%
40 785
-1 612
2025
Moss
86.00%
29 877
2 484
2025
Hønefoss
77.02%
20 383
-55
2025
Bodø
60.01%
42 795
4 334
2025
Orkanger
50.10%
2 768
-1 173
2025
Fagernes
50.00%
145 161
15 585
2025
Vinstra
0.44%
17 934
727
2025
Fannrem
Arnkværn Miljø Og Renovasjon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
91 043
Resultat:
16 907
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Arnkvernvegen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 393
Resultat:
236
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Br. Stenskjær As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
126 162
Resultat:
18 422
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sagstua
Prestmosvegen 6 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 197
Resultat:
69
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Soma Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
709
Resultat:
272
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Va 365 Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
639
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Va365 Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Va365 Invest Newco As
Prosent:
100.00
Poststed:
Furnes
Arnkværn Miljø Og Renovasjon Oslo As
Prosent:
95.05
Driftsinntekter:
97 386
Resultat:
8 205
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vanemveien 19 As
Prosent:
91.60
Driftsinntekter:
1 539
Resultat:
351
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Furnes
Wastewater As
Prosent:
90.10
Driftsinntekter:
13 968
Resultat:
846
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Avavi AS
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
40 785
Resultat:
-1 612
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Ringerike Miljøservice As
Prosent:
86.00
Driftsinntekter:
29 877
Resultat:
2 484
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hønefoss
Høytrykksteknikk As
Prosent:
77.02
Driftsinntekter:
20 383
Resultat:
-55
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bodø
Slettås Vann- Og Avløpsteknikk As
Prosent:
60.01
Driftsinntekter:
42 795
Resultat:
4 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Bb Spyleservice As
Prosent:
50.10
Driftsinntekter:
2 768
Resultat:
-1 173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
G-Miljø As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
145 161
Resultat:
15 585
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vinstra
Midtnorsk Opplæring As
Prosent:
0.44
Driftsinntekter:
17 934
Resultat:
727
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem