Ole Martin Bakke

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

18 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

18 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Lyngdal I Numedal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Lyngdal I Numedal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
15 700
-5 500
2025
Lysaker
0.00 %
0
-69 406
2025
Dverberg
0.00 %
376 207
175 087
2025
Arendal
0.00 %
0
-40 692
2025
Blomsterdalen
0.00 %
3 311
448 859
2025
Oslo
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00 %
1 000
-4 000
2025
Oslo
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00 %
134 000
126 000
2025
Oslo
0.00 %
2 935
-49 147
2025
Oslo
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
14 120
-1 011
2025
Oslo
0.00 %
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
0.00 %
24 000
56 000
2025
Paradis
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
0.00 %
0
-97 652
2025
Arendal
Eierskap
Aker Biomarine Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
15 700
Resultat:
-5 500
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Andfjord Salmon Group As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-69 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Arendals Fossekompani ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
376 207
Resultat:
175 087
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Bergen Carbon Solutions As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-40 692
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Bouvet ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 311
Resultat:
448 859
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Hermana Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
-4 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Magnora Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
134 000
Resultat:
126 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Observe Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 935
Resultat:
-49 147
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Saga Pure Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
14 120
Resultat:
-1 011
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Salmon Evolution Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Scana Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 000
Resultat:
56 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Paradis
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tekna Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-97 652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 029
-94 415
2025
Dverberg
100.00%
0
-192
2025
Dverberg
100.00%
0
95
2025
Mo I Rana
100.00%
0
-49
2025
Blomsterdalen
100.00%
0
-22
2025
Leirfjord
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
33.33%
1 209
-2 204
2025
Mo I Rana
25.00%
20 001
328
2025
Mo I Rana
21.98%
15 579
597
2025
Mo I Rana
16.67%
0
-27
2025
Mo I Rana
16.67%
2 224
-73
2025
Leirfjord
14.94%
674
-134
2025
Mo I Rana
11.87%
0
-29
2025
Tonnes
10.75%
5 052
0
2025
Mo I Rana
2.19%
11 351
-9 337
2025
Mosjøen
1.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
1.00%
10 061
-359
2025
Mo I Rana
0.53%
10 946
371
2025
Sandnessjøen
0.00%
0
-69 406
2025
Dverberg
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Andfjord Salmon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 029
Resultat:
-94 415
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Andfjord Salmon Midco As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-192
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Bcs Høyanger As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 209
Resultat:
-2 204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
20 001
Resultat:
328
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Driftsinntekter:
15 579
Resultat:
597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Acr As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Driftsinntekter:
674
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Driftsinntekter:
5 052
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Driftsinntekter:
11 351
Resultat:
-9 337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
10 061
Resultat:
-359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
10 946
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen
Andfjord Salmon Group As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-69 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker