Hoa Duong

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
923
85
2025
Klavestadhaugen
Daglig leder
0
-5
2025
Klavestadhaugen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
923
Resultat:
85
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klavestadhaugen
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klavestadhaugen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-1
2025
Klavestadhaugen
Styremedlem
42
-1 331
2025
Sellebakk
Styreleder
923
85
2025
Klavestadhaugen
Styreleder
0
-5
2025
Klavestadhaugen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klavestadhaugen
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
42
Resultat:
-1 331
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sellebakk
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
923
Resultat:
85
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klavestadhaugen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klavestadhaugen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.05 %
0
-4 659
2025
Vettre
100.00 %
0
-1
2025
Klavestadhaugen
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Eierskap
Green Minerals As
Prosent:
0.05 %
Resultat:
-4 659
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vettre
Hoa Duong Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klavestadhaugen
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Per-Tomas Fjell's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Hoa Duong's roller
Styreleder
42
-1 331
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Per-Tomas's rolle:
Styreleder
Hoa's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
923
85
2025
Klavestadhaugen
100.00%
0
-5
2025
Klavestadhaugen
50.00%
42
-1 331
2025
Sellebakk
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Revo Entreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
923
Resultat:
85
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klavestadhaugen
Total Fix As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Klavestadhaugen
Pthd Eiendom As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
42
Resultat:
-1 331
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sellebakk
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker