Jørn Haavik

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
1 821
1 579
2025
Kverva
Varamedlem
Melhus
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 821
Resultat:
1 579
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Tittel:
Varamedlem
Poststed:
Melhus
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
1 821
1 579
2025
Kverva
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.04 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
64 090
-12 754
2025
Oslo
Eierskap
Haavikskallen As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 821
Resultat:
1 579
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Techstep Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
64 090
Resultat:
-12 754
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Elin Synnøve Arntzen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jørn Haavik's roller
Styremedlem
Varamedlem
Mann
1 forbindelser
-
Ketil Klungerbo's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jørn Haavik's roller
Styreleder
Varamedlem
Mann
1 forbindelser
-
Morten Olsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jørn Haavik's roller
Styremedlem
Varamedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Elin's rolle:
Styremedlem
Jørn's rolle:
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ketil's rolle:
Styreleder
Jørn's rolle:
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Morten's rolle:
Styremedlem
Jørn's rolle:
Varamedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker