Petter Andre Grendahl

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
81
2025
Oslo
Daglig leder
3
-8 544
2025
Oslo
Daglig leder
18 262
12 160
2025
Gardermoen
Daglig leder
2 246
128
2025
Gardermoen
Daglig leder
1 689
1 925
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3
Resultat:
-8 544
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
18 262
Resultat:
12 160
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gardermoen
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
2 246
Resultat:
128
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gardermoen
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 689
Resultat:
1 925
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
33 859
-16 258
2025
Stavern
Styremedlem
0
81
2025
Oslo
Styremedlem
3
-8 544
2025
Oslo
Styreleder
0
173
2025
Oslo
Styremedlem
1 689
1 925
2025
Oslo
Styreleder
2 465
187
2025
Oslo
Styremedlem
172
-505
2025
Oslo
Styremedlem
1 943
158
2025
Oslo
Styremedlem
348
662
2025
Stavern
Styremedlem
40 291
-18 420
2025
Larvik
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
33 859
Resultat:
-16 258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
81
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3
Resultat:
-8 544
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 689
Resultat:
1 925
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 465
Resultat:
187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
172
Resultat:
-505
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 943
Resultat:
158
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
348
Resultat:
662
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavern
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
40 291
Resultat:
-18 420
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
80
-75 173
2025
Oslo
100.00 %
0
173
2025
Oslo
Eierskap
Nordic Technology Group As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-75 173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Perag As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
173
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
7 forbindelser
+
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
366
-1 043
2025
Oslo
89.85%
19 908
-2 636
2025
Lierstranda
65.84%
1 060
-28 554
2025
Lysaker
59.16%
14 912
-42 798
2025
Nesttun
Hystorsys As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
366
Resultat:
-1 043
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mosshydro As
Prosent:
89.85
Driftsinntekter:
19 908
Resultat:
-2 636
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lierstranda
Wavetrain Systems AS
Prosent:
65.84
Driftsinntekter:
1 060
Resultat:
-28 554
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Hammertech AS
Prosent:
59.16
Driftsinntekter:
14 912
Resultat:
-42 798
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun