Marius Merli

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

12 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

12 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Bjørkelangen
Styreleder
0
-14
2025
Løken
Styreleder
2 245
490
2025
Løken
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Bjørkelangen
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Løken
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 245
Resultat:
490
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Løken
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
28 224
231 610
2025
Oslo
0.00 %
194 000
346 000
2025
Oslo
0.00 %
275 760
1 855 494
2025
Bergen
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
100.00 %
0
-14
2025
Løken
0.00 %
1 887 000
64 000
2025
Bergen
0.00 %
0
-534
2025
Bergen
0.00 %
808 101
-32 876
2025
Trondheim
0.00 %
0
-22 766
2025
Oslo
0.00 %
0
-7 127
2025
Oslo
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
Eierskap
Dno Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
28 224
Resultat:
231 610
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Entra Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
194 000
Resultat:
346 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Grieg Seafood ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
275 760
Resultat:
1 855 494
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Merli Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Løken
Mowi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 887 000
Resultat:
64 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Se
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Okea Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
808 101
Resultat:
-32 876
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Panoro Energy ASA
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-22 766
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Petronor E&P Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-7 127
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Salmon Evolution Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
16 388
164 473
2025
Bergen
100.00%
392 766
138 850
2025
Bergen
100.00%
106 427
26 537
2025
Bergen
100.00%
1 269
-33
2025
Bergen
100.00%
0
-6 230
2025
Bergen
100.00%
742 948
-41 721
2025
Bergen
100.00%
163
1 932
2025
Bergen
100.00%
1 061 103
-362
2025
Bergen
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
2 245
490
2025
Løken
94.00%
103
-200
2025
Bergen
45.00%
1 308
175
2025
Bergen
37.50%
17 409
979
2024
Borgenhaugen
0.73%
0
-534
2025
Bergen
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Norfra Shipping AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 388
Resultat:
164 473
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
392 766
Resultat:
138 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
106 427
Resultat:
26 537
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 269
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Insurance & Properties AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Management AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
742 948
Resultat:
-41 721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Maritime Services AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
163
Resultat:
1 932
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 061 103
Resultat:
-362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Trygg Maskinutleie As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 245
Resultat:
490
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Løken
Odfjell Chemical Tankers Iii As
Prosent:
94.00
Driftsinntekter:
103
Resultat:
-200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Hakata Maritime As
Prosent:
45.00
Driftsinntekter:
1 308
Resultat:
175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Trygg Bane As
Prosent:
37.50
Driftsinntekter:
17 409
Resultat:
979
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Borgenhaugen
Odfjell Se
Prosent:
0.73
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker