Rune Flo

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-4
2025
Trondheim
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-4
2025
Trondheim
Styremedlem
10 295
21
2025
Trondheim
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
10 295
Resultat:
21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-4
2025
Trondheim
Eierskap
Spannlia Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Erik Iversen Nakken's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Rune Flo's roller
Styreleder
10 295
21
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Inge Manfred Carlsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Rune Flo's roller
Daglig leder, Styremedlem
10 295
21
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Inger Kjersti Almås's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Rune Flo's roller
Varamedlem
0
-4
2025
Daglig leder, Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Ola Kristian Fjeld's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Rune Flo's roller
Styremedlem
10 295
21
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Erik's rolle:
Styreleder
Rune's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Inge's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Rune's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Inger's rolle:
Varamedlem
Rune's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ola's rolle:
Styremedlem
Rune's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
63.30%
10 295
21
2025
Trondheim
37.88%
10 284
128
2025
Trondheim
36.02%
136
-3 720
2025
Tyssedal
15.11%
4 002
-905
2025
Sola
8.59%
785
-1 336
2025
Trondheim
3.65%
0
-2 101
2025
Trondheim
Topi As
Prosent:
63.30
Driftsinntekter:
10 295
Resultat:
21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Prores As
Prosent:
37.88
Driftsinntekter:
10 284
Resultat:
128
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Wellguard As
Prosent:
36.02
Driftsinntekter:
136
Resultat:
-3 720
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tyssedal
Well Intercept As
Prosent:
15.11
Driftsinntekter:
4 002
Resultat:
-905
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sola
Wellstarter As
Prosent:
8.59
Driftsinntekter:
785
Resultat:
-1 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Izulu As
Prosent:
3.65
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim