Synne Guddal Ruud

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1993 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1993 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Harestua
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Harestua
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
711
7 178
2025
Harestua
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
711
Resultat:
7 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harestua
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
16.00 %
711
7 178
2025
Harestua
Eierskap
Futuro AS
Prosent:
16.00 %
Driftsinntekter:
711
Resultat:
7 178
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harestua

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Arne Gulbrand Ruud's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Synne Guddal Ruud's roller
Styreleder
711
7 178
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Kjetil Guddal Ruud's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Synne Guddal Ruud's roller
Styremedlem
711
7 178
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Stine Guddal Ruud's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Synne Guddal Ruud's roller
Styremedlem
711
7 178
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Arne's rolle:
Styreleder
Synne's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kjetil's rolle:
Styremedlem
Synne's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Stine's rolle:
Styremedlem
Synne's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
94.73%
1 363 962
15 972
2025
Oslo
44.22%
0
7 748
2025
Oslo
8.26%
48 975
5 451
2025
Lierskogen
2.42%
90 206
47 164
2025
Loen
Veso As
Prosent:
94.73
Driftsinntekter:
1 363 962
Resultat:
15 972
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aquanova Invest AS
Prosent:
44.22
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7 748
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Grogro As
Prosent:
8.26
Driftsinntekter:
48 975
Resultat:
5 451
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lierskogen
Loen Skylift As
Prosent:
2.42
Driftsinntekter:
90 206
Resultat:
47 164
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Loen