Camilla Therese Sørgård

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1989 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1989 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
94
2025
Harstad
Styreleder
Harstad
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
94
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Harstad
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
94
2025
Harstad
Eierskap
Cts Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
94
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Dan Olav Gabrielsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Camilla Therese Sørgård's roller
Styremedlem
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Jan Morten Sørgård's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Camilla Therese Sørgård's roller
Styremedlem
0
94
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Dan's rolle:
Styremedlem
Camilla's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jan's rolle:
Styremedlem
Camilla's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
16 922
-485
2025
Harstad
100.00%
2
8 506
2025
Harstad
100.00%
30
6 084
2025
Straumsjøen
88.12%
0
-5 512
2025
Harstad
20.00%
0
-209
2025
Harstad
19.35%
0
-7 531
2025
Narvik
2.06%
0
9 865
2025
Harstad
0.48%
431 795
-221 089
2025
Trondheim
0.30%
252
-2 350
2025
Bergen
0.03%
0
1 160
2025
Bergen
Tian As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 922
Resultat:
-485
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Tian Næringseiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2
Resultat:
8 506
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Tian Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30
Resultat:
6 084
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Tian Helse Holding As
Prosent:
88.12
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5 512
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Tian Invest As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-209
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Taraldsvik As
Prosent:
19.35
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7 531
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Tian Holding AS
Prosent:
2.06
Driftsinntekter:
0
Resultat:
9 865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Harstad
Norcod As
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
431 795
Resultat:
-221 089
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Geddit As
Prosent:
0.30
Driftsinntekter:
252
Resultat:
-2 350
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ludo Group As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 160
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen