Christian Sogn Iversen

Ikon av en person
Mann ( f. 1985 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1985 )
Ikon av en person

14 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
6 137
2025
Østerås
Daglig leder
0
-165
2025
Bekkestua
Daglig leder
0
634
2025
Østerås
Daglig leder
0
14 691
2025
Østerås
Daglig leder
208 283
8 435
2025
Østerås
Daglig leder
38 310
5 060
2025
Oslo
Daglig leder
8 939
8 852
2025
Østerås
Daglig leder
298 226
-836
2025
Østerås
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
6 137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
634
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
14 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
28
Driftsinntekter:
208 283
Resultat:
8 435
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
44
Driftsinntekter:
38 310
Resultat:
5 060
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
8 939
Resultat:
8 852
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
343
Driftsinntekter:
298 226
Resultat:
-836
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-165
2025
Bekkestua
Styreleder
0
14 691
2025
Østerås
Styreleder
208 283
8 435
2025
Østerås
Styreleder
38 310
5 060
2025
Oslo
Styreleder
8 939
8 852
2025
Østerås
Styreleder
298 226
-836
2025
Østerås
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Tittel:
Styreleder
Resultat:
14 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
28
Driftsinntekter:
208 283
Resultat:
8 435
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
44
Driftsinntekter:
38 310
Resultat:
5 060
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
8 939
Resultat:
8 852
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
343
Driftsinntekter:
298 226
Resultat:
-836
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
100.00 %
0
-165
2025
Bekkestua
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
453
-18 174
2025
Oslo
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
Eierskap
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Csi Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
453
Resultat:
-18 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
6 137
2025
Østerås
4.03%
0
634
2025
Østerås
0.48%
6 914
-2 867
2025
Oslo
0.16%
11 470
-4 609
2025
Stavanger
Bidco Play As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
6 137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Holdco Play As
Prosent:
4.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
634
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
New Movements As
Prosent:
0.48
Driftsinntekter:
6 914
Resultat:
-2 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Knitandnote As
Prosent:
0.16
Driftsinntekter:
11 470
Resultat:
-4 609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger