Stian Sæther

Ikon av en person
Mann ( f. 1992 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1992 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
420
47
2025
Dolmøy
Daglig leder
0
509
2025
Dolmøy
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
420
Resultat:
47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dolmøy
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
509
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dolmøy
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Dolmøy
Styremedlem
53 168
9 519
2025
Dolmøy
Styremedlem
420
47
2025
Dolmøy
Styreleder
0
509
2025
Dolmøy
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Dolmøy
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
17
Driftsinntekter:
53 168
Resultat:
9 519
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dolmøy
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
420
Resultat:
47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dolmøy
Tittel:
Styreleder
Resultat:
509
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dolmøy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
9 336
-7 935
2025
Oslo
0.00 %
1 909
-139 926
2024
Oslo
0.00 %
1 565 757
387 056
2025
Mo I Rana
100.00 %
0
509
2025
Dolmøy
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
Eierskap
Nordic Mining ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 336
Resultat:
-7 935
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Oncoinvent Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 909
Resultat:
-139 926
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Rana Gruber As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 565 757
Resultat:
387 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Stian Sæther As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
509
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dolmøy
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
95
2025
Mo I Rana
100.00%
0
-22
2025
Leirfjord
33.33%
420
47
2025
Dolmøy
33.33%
1 209
-2 204
2025
Mo I Rana
25.00%
20 001
328
2025
Mo I Rana
21.98%
15 579
597
2025
Mo I Rana
16.67%
0
-27
2025
Mo I Rana
16.67%
2 224
-73
2025
Leirfjord
15.00%
53 168
9 519
2025
Dolmøy
14.94%
674
-134
2025
Mo I Rana
11.87%
0
-29
2025
Tonnes
10.75%
5 052
0
2025
Mo I Rana
2.19%
11 351
-9 337
2025
Mosjøen
1.98%
35 096
-496
2025
Mo I Rana
1.00%
10 061
-359
2025
Mo I Rana
0.53%
10 946
371
2025
Sandnessjøen
0.09%
1 563 239
-170 967
2025
Stavanger
Arctic Seed As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
Hastar As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
420
Resultat:
47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dolmøy
Industrial Am As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 209
Resultat:
-2 204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Vitensenter Nordland As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
20 001
Resultat:
328
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sintef Helgeland As
Prosent:
21.98
Driftsinntekter:
15 579
Resultat:
597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Acr As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kraftarven Eiendom As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
2 224
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leirfjord
H Sæther Vvs As
Prosent:
15.00
Driftsinntekter:
53 168
Resultat:
9 519
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dolmøy
Space Mo I Rana As
Prosent:
14.94
Driftsinntekter:
674
Resultat:
-134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Polarmatik As
Prosent:
11.87
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tonnes
Polarsirkelen Lufthavnutvikling AS
Prosent:
10.75
Driftsinntekter:
5 052
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Alumatiq As
Prosent:
2.19
Driftsinntekter:
11 351
Resultat:
-9 337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Kunnskapsparken Helgeland AS
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
35 096
Resultat:
-496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Capio Fastleger Rana As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
10 061
Resultat:
-359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Sentrum Næringshage As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
10 946
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnessjøen
Varme & Bad AS
Prosent:
0.09
Driftsinntekter:
1 563 239
Resultat:
-170 967
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger