Fredrik Tvedt Lorentzen

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1989 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-27
2025
Oslo
Styreleder
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-27
2025
Oslo
Eierskap
Frelor As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Eva Ulrika Risberg's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Fredrik Tvedt Lorentzen's roller
Styremedlem
Styreleder
Kvinne
1 forbindelser
-
Linda Marie Pettersen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Fredrik Tvedt Lorentzen's roller
Styremedlem
Styreleder
Kvinne
1 forbindelser
-
Stine Therese Bækkelund's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Fredrik Tvedt Lorentzen's roller
Styremedlem
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Eva's rolle:
Styremedlem
Fredrik's rolle:
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Linda's rolle:
Styremedlem
Fredrik's rolle:
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Stine's rolle:
Styremedlem
Fredrik's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
27.78%
234 402
10 591
2025
Kolbotn
18.13%
0
0
2025
Oslo
11.79%
0
-535
2025
Oslo
3.32%
0
8 671
2025
Trollåsen
2.79%
0
-5
2025
Oslo
2.31%
0
-5
2025
Oslo
1.61%
0
-4 451
2025
Oslo
0.59%
14 233
-6 623
2025
Oslo
0.31%
3 836
-4 053
2025
Oslo
0.20%
83
-673
2025
Oslo
0.17%
26 046
-2 244
2025
Oslo
0.16%
0
-234
2025
Oslo
0.06%
1 160
-10 466
2024
Oslo
Scandec Systemer AS
Prosent:
27.78
Driftsinntekter:
234 402
Resultat:
10 591
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Thefactory Angels Vii As
Prosent:
18.13
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels Vi As
Prosent:
11.79
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-535
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Scandec Holding As
Prosent:
3.32
Driftsinntekter:
0
Resultat:
8 671
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trollåsen
Acorn Capital Ii As
Prosent:
2.79
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Acorn Capital Iii As
Prosent:
2.31
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Norway Fund I As
Prosent:
1.61
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4 451
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Over Easy Solar As
Prosent:
0.59
Driftsinntekter:
14 233
Resultat:
-6 623
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory As
Prosent:
0.31
Driftsinntekter:
3 836
Resultat:
-4 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lumen Holding As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
83
Resultat:
-673
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Servebolt As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
26 046
Resultat:
-2 244
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Völur Nor Holdco As
Prosent:
0.16
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Augere Medical As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
1 160
Resultat:
-10 466
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo