Magnus Sveen

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1988 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 615
197
2025
Eina
Innehaver
Skreia
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 615
Resultat:
197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eina
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Skreia
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
1 615
197
2025
Eina
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 615
Resultat:
197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eina
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
50.00 %
1 615
197
2025
Eina
Eierskap
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stenberg Hundesenter As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
1 615
Resultat:
197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eina

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Anja Sveen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Magnus Sveen's roller
Daglig leder
Innehaver
Mann
1 forbindelser
-
Bjørn Strandvik's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Magnus Sveen's roller
Styreleder
1 615
197
2025
Daglig leder, Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Roar Løken Lunder's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Magnus Sveen's roller
Styremedlem
1 615
197
2025
Daglig leder, Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Anja's rolle:
Daglig leder
Magnus's rolle:
Innehaver
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Bjørn's rolle:
Styreleder
Magnus's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Roar's rolle:
Styremedlem
Magnus's rolle:
Daglig leder, Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker