Henriette Bråthen Rognlien

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1980 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1980 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
24 323
184
2025
Hurdal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
16
Driftsinntekter:
24 323
Resultat:
184
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hurdal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Hurdal
Styremedlem
0
-10
2024
Hurdal
Styremedlem
1 200
255
2025
Hurdal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Hurdal
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hurdal
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 200
Resultat:
255
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hurdal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
313 596
165 693
2025
Bergen
50.00 %
0
-10
2024
Hurdal
0.00 %
64 090
-12 754
2025
Oslo
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
Eierskap
Elmera Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
313 596
Resultat:
165 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Picea As
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Hurdal
Techstep Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
64 090
Resultat:
-12 754
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
715
190
2025
Hurdal
100.00%
24 323
184
2025
Hurdal
100.00%
0
-222
2025
Hurdal
51.00%
34 109
-5 008
2025
Hurdal
50.00%
689
-157
2025
Hurdal
50.00%
39 414
-5 744
2025
Hurdal
40.00%
2 584
-340
2025
Hurdal
38.58%
4 666
-4 756
2025
Hurdal
30.00%
1 200
255
2025
Hurdal
20.00%
25 538
352
2025
Fagernes
1.54%
0
-1 984
2025
Bekkestua
Flaen Biovarme As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
715
Resultat:
190
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hurdal
Hurdal Byggevare As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 323
Resultat:
184
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hurdal
Opperud Boligutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-222
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hurdal
Flaen Treindustrier As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
34 109
Resultat:
-5 008
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hurdal
3Virke As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
689
Resultat:
-157
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hurdal
Flaen Sag & Høvleri As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
39 414
Resultat:
-5 744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hurdal
Høversjøvegen 49 As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
2 584
Resultat:
-340
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hurdal
Cl3 Norge As
Prosent:
38.58
Driftsinntekter:
4 666
Resultat:
-4 756
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hurdal
Vestsidevegen 3 As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
1 200
Resultat:
255
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hurdal
Jh Byggformidling As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
25 538
Resultat:
352
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Saga Wood Holding As
Prosent:
1.54
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 984
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua