Tormod Tronshart Kjellmark

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1987 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
72
-8
2025
Ranheim
Styreleder
Ranheim
Styremedlem
Ranheim
Styremedlem
1 081
-469
2025
Røros
Styreleder
3 109
3 599
2025
Røros
Styreleder
0
0
2025
Ranheim
Styremedlem
0
0
2025
Ranheim
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
72
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ranheim
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Ranheim
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Ranheim
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 081
Resultat:
-469
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 109
Resultat:
3 599
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ranheim
Tittel:
Styremedlem
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ranheim
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
72
-8
2025
Ranheim
0.00 %
376 207
175 087
2025
Arendal
6.19 %
0
1 000
2025
Charlottenlund
100.00 %
0
0
2025
Ranheim
Eierskap
Apelco As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
72
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ranheim
Arendals Fossekompani ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
376 207
Resultat:
175 087
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Arendal
Johan Kjellmark Holding As
Prosent:
6.19 %
Resultat:
1 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Charlottenlund
Melo Holding As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ranheim

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
6 403
667
2025
Røros
100.00%
208 250
4 667
2025
Røros
100.00%
1 081
-469
2025
Røros
100.00%
0
-1 016
2025
Røros
100.00%
3 109
3 599
2025
Røros
99.00%
0
-303
2025
Oslo
50.12%
34 878
482
2025
Trondheim
50.00%
Ranheim
40.00%
30
-1 599
2025
Røros
21.66%
0
-3 737
2025
Røros
9.49%
11 462
9
2025
Røros
3.24%
0
-2 887
2025
Oslo
2.78%
128 808
56 545
2025
Kvinesdal
2.27%
1 421 567
644 023
2025
Oslo
2.17%
1 075
52 666
2025
Oslo
1.63%
208 129
81 303
2025
Tolga
1.51%
194 094
100 388
2025
Oslo
0.52%
1 455
116
2025
Røros
0.25%
0
-60
2025
Oslo
0.20%
977 289
63 722
2025
Trondheim
0.18%
3 437
-3 830
2025
Oslo
0.03%
0
-198
2025
Trondheim
0.03%
0
-3 029
2025
Trondheim
0.03%
275 373
114 066
2025
Røros
0.02%
0
-181
2025
Drøbak
0.02%
24 336
-3 094
2025
Røros
0.01%
4 237
-15 354
2025
Trondheim
0.01%
4 926
461
2025
Molde
0.01%
0
-274
2025
Vanse
0.00%
0
-2 879
2025
Nedre Vats
Eiendomsmegleren I Fjellregionen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 403
Resultat:
667
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Kjellmark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
208 250
Resultat:
4 667
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Kjellmark Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 081
Resultat:
-469
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Kjellmark Eiendomsutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Kjellmarkgruppen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 109
Resultat:
3 599
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Alviral As
Prosent:
99.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nidarvoll Byggservice AS
Prosent:
50.12
Driftsinntekter:
34 878
Resultat:
482
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Entech Products As
Prosent:
50.00
Poststed:
Ranheim
Røros Tomteselskap As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
30
Resultat:
-1 599
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Røros Vekst As
Prosent:
21.66
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 737
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Rørosregionen Næringshage As
Prosent:
9.49
Driftsinntekter:
11 462
Resultat:
9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Greindx As
Prosent:
3.24
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 887
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kvinesdal Sparebank
Prosent:
2.78
Driftsinntekter:
128 808
Resultat:
56 545
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kvinesdal
Eika Gruppen As
Prosent:
2.27
Driftsinntekter:
1 421 567
Resultat:
644 023
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eika Vbb As
Prosent:
2.17
Driftsinntekter:
1 075
Resultat:
52 666
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tolga-Os Sparebank
Prosent:
1.63
Driftsinntekter:
208 129
Resultat:
81 303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolga
Eika Boligkreditt As
Prosent:
1.51
Driftsinntekter:
194 094
Resultat:
100 388
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Røros Golfpark As
Prosent:
0.52
Driftsinntekter:
1 455
Resultat:
116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Nbnp 2 As
Prosent:
0.25
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-60
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kredittbanken Asa
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
977 289
Resultat:
63 722
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Immuvera Therapeutics As
Prosent:
0.18
Driftsinntekter:
3 437
Resultat:
-3 830
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dtecto As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-198
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Kvidul As
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 029
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Rørosbanken Røros Sparebank
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
275 373
Resultat:
114 066
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Enfini As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-181
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Ren Røros As
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
24 336
Resultat:
-3 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros
Bulbitech As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
4 237
Resultat:
-15 354
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Lionero As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
4 926
Resultat:
461
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Neotechnology As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vanse
Prime Property Kroatia I AS
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 879
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nedre Vats