Vivi-Ann Bjørlykke Teige Grov

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1965 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

12 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1965 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

12 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
1
2025
Ulsteinvik
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulsteinvik
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
1
2025
Ulsteinvik
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulsteinvik
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.22 %
202 672
35 294
2025
Loen
0.00 %
24 555 000
48 834 000
2024
Oslo
0.00 %
25 749
288 969
2025
Lierstranda
0.00 %
2 581
-8 260
2025
Oslo
0.00 %
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
0.00 %
123 318
271 835
2025
Oslo
0.00 %
0
-534
2025
Bergen
0.00 %
228 000
1 462 000
2025
Kverva
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
0.00 %
3 546 000
603 000
2025
Asker
100.00 %
0
1
2025
Ulsteinvik
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
As Hotel Alexandra
Prosent:
0.22 %
Driftsinntekter:
202 672
Resultat:
35 294
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Loen
Gjensidige Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
24 555 000
Resultat:
48 834 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Kid Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
25 749
Resultat:
288 969
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lierstranda
Klaveness Combination Carriers Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 581
Resultat:
-8 260
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Multiconsult Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
123 318
Resultat:
271 835
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Odfjell Se
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Salmar ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Tomra Systems ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 546 000
Resultat:
603 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Viva Sport Ørsta As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulsteinvik

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
37 474
8 691
2025
Loen
100.00%
26 368
1 157
2025
Loen
100.00%
15 061
3 139
2025
Loen
100.00%
2 403
-538
2025
Loen
100.00%
16 388
164 473
2025
Bergen
100.00%
392 766
138 850
2025
Bergen
100.00%
106 427
26 537
2025
Bergen
100.00%
1 269
-33
2025
Bergen
100.00%
0
-6 230
2025
Bergen
100.00%
742 948
-41 721
2025
Bergen
100.00%
163
1 932
2025
Bergen
100.00%
1 061 103
-362
2025
Bergen
94.00%
103
-200
2025
Bergen
65.00%
90 206
47 164
2025
Loen
61.50%
0
12 210
2025
Loen
50.00%
839
41
2025
Stryn
45.00%
1 308
175
2025
Bergen
38.72%
3 738
29
2025
Stryn
12.50%
90
-2
2025
Nordfjordeid
9.77%
5 405
108
2025
Stryn
5.56%
8 586
24
2025
Førde
3.90%
4 465
834
2025
Stryn
3.61%
21 998
-1 236
2025
Bergen
2.25%
2 235
-746
2025
Stryn
0.73%
0
-534
2025
Bergen
Hotel Loenfjord AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
37 474
Resultat:
8 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Loen
Hoven Restaurant As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 368
Resultat:
1 157
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Loen
Loen Active As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15 061
Resultat:
3 139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Loen
Loen Eigedomsselskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 403
Resultat:
-538
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Loen
Norfra Shipping AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 388
Resultat:
164 473
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
392 766
Resultat:
138 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
106 427
Resultat:
26 537
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 269
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Insurance & Properties AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Management AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
742 948
Resultat:
-41 721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Maritime Services AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
163
Resultat:
1 932
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 061 103
Resultat:
-362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iii As
Prosent:
94.00
Driftsinntekter:
103
Resultat:
-200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Loen Skylift As
Prosent:
65.00
Driftsinntekter:
90 206
Resultat:
47 164
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Loen
Fa-ls Holding As
Prosent:
61.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
12 210
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Loen
Stryn Arrangement AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
839
Resultat:
41
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Odfjell Hakata Maritime As
Prosent:
45.00
Driftsinntekter:
1 308
Resultat:
175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Fagre Stryn Aktivitetsselskap AS
Prosent:
38.72
Driftsinntekter:
3 738
Resultat:
29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Alpepass As
Prosent:
12.50
Driftsinntekter:
90
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nordfjordeid
Visit Nordfjord As
Prosent:
9.77
Driftsinntekter:
5 405
Resultat:
108
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Framtidsfylket AS
Prosent:
5.56
Driftsinntekter:
8 586
Resultat:
24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde
Mogleg As
Prosent:
3.90
Driftsinntekter:
4 465
Resultat:
834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Fjord Norge AS
Prosent:
3.61
Driftsinntekter:
21 998
Resultat:
-1 236
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Stryn Vinterski As
Prosent:
2.25
Driftsinntekter:
2 235
Resultat:
-746
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stryn
Odfjell Se
Prosent:
0.73
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen