Anne Cathrine Ungersnæss Sande

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1965 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1965 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
1 904
647
2025
Sandefjord
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 904
Resultat:
647
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
10.00 %
1 904
647
2025
Sandefjord
Eierskap
Try Advisory As
Prosent:
10.00 %
Driftsinntekter:
1 904
Resultat:
647
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Trygve Jacobsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anne Cathrine Ungersnæss Sande's roller
Daglig leder, Styreleder
1 904
647
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Trygve's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Anne's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
503
-7 943
2024
Tønsberg
100.00%
246
24
2025
Larvik
50.00%
0
0
2025
Larvik
16.36%
0
-408
2025
Sandefjord
9.49%
0
-33
2025
Sandefjord
5.72%
1 084
-10 499
2025
Larvik
1.63%
223
-15 549
2024
Mo I Rana
0.58%
62
-16 355
2024
Tønsberg
0.23%
698
-5 812
2025
Tjodalyng
Bsafe Emergency Management Software As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
503
Resultat:
-7 943
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tønsberg
Stack Media As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
246
Resultat:
24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Stack Noon Jv As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Masterment As
Prosent:
16.36
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-408
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Easy Booking As
Prosent:
9.49
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Stack By Me As
Prosent:
5.72
Driftsinntekter:
1 084
Resultat:
-10 499
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
The Coring Company As
Prosent:
1.63
Driftsinntekter:
223
Resultat:
-15 549
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Mo I Rana
Bsafe Group As
Prosent:
0.58
Driftsinntekter:
62
Resultat:
-16 355
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tønsberg
Babysensor As
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
698
Resultat:
-5 812
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tjodalyng