Steinar Schønning Holtskog

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
146 655
22 071
2025
Jaren
Daglig leder
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
36
Driftsinntekter:
146 655
Resultat:
22 071
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jaren
Tittel:
Daglig leder
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
2 616
-1 114
2025
Oslo
Styreleder
0
10
2025
Oslo
Styreleder
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 616
Resultat:
-1 114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.01 %
62
-16 355
2024
Tønsberg
1.61 %
303
2 786
2025
Nøtterøy
100.00 %
0
10
2025
Oslo
Eierskap
Bsafe Group As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
62
Resultat:
-16 355
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tønsberg
Polaris Aviation As
Prosent:
1.61 %
Driftsinntekter:
303
Resultat:
2 786
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nøtterøy
Schønning Holtskog Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

+
+
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
503
-7 943
2024
Tønsberg
11.35%
303
2 786
2025
Nøtterøy
0.96%
131 813
-174 726
2025
Oslo
0.90%
0
-118
2025
Oslo
Bsafe Emergency Management Software As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
503
Resultat:
-7 943
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tønsberg
Polaris Aviation As
Prosent:
11.35
Driftsinntekter:
303
Resultat:
2 786
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nøtterøy
Saferoad Holding As
Prosent:
0.96
Driftsinntekter:
131 813
Resultat:
-174 726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mgmtco Saferoad As
Prosent:
0.90
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-118
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo